10 کتابخانه جالب جدول داده با ویژگی های پیشرفته

تصویر
عکس پروفایل Webix Hacker Noon

جاوا اسکریپت در لیست نیازهای موقعیت به عنوان توسعه دهنده وب در هر شرکت فناوری اطلاعات در حال حاضر است. تصور ساخت برنامه های وب مدرن بدون جاوا اسکریپت دشوار است. این زبان برنامه نویسی روشی م effectiveثر و نسبتاً آسان برای ایجاد برنامه های تعاملی قادر به مطابقت با سلیقه هر مشتری انتخابی در اختیار متخصصان فناوری اطلاعات قرار می دهد. انتخاب کتابخانه ها و چارچوب های JS پیروان اختصاصی را به این زبان اضافه می کند.

در این بررسی اجمالی ، ما بر روی کتابخانه های جدول داده برای JavaScript تمرکز خواهیم کرد. جداول داده ها شامل آرایه های عظیمی از اطلاعات در ساختارهای قابل ویرایش و مدیریت آسان هستند. ویژگی های اضافی معمولاً شامل صفحه بندی ، مرتب سازی ، فیلتر کردن ، اعتبار سنجی فیلد و سایر موارد هستند. کتابخانه های JS اجزای آماده رابط کاربری زیبا و منطقی را ارائه می دهند. این لیست باعث کاهش انتخاب سرسام آور محصولات آنلاین می شود. بیا شروع کنیم.

جداول داده

تصویر

این یک افزونه برای کتابخانه jQuery JS است. این محصول دارای یک مستند ، تالار گفتگو ، یک وبلاگ و یک کتابچه راهنمای گسترده برای شروع کار است. چنین پشتیبانی منحنی یادگیری را کوتاه می کند. بنابراین ، این ابزار با ارائه طیف وسیعی از ویژگی های بسیار انعطاف پذیر است:

  • صفحه بندی
  • جستجو کردن
  • هرگونه استفاده از منبع داده
  • انطباق موبایل

جدول داده Webix

تصویر

این یک کنترل قدرتمند شبکه است. این کمک می کند تا با جدول …