10 هک رشد برتر برای استارتاپ ها

این هک های رشد می توانند به شما در موفقیت کسب و کار شما کمک کنند ، حتی اگر به تازگی راه اندازی کرده اید. ایمیل ارزشمندترین راه برای رسیدن به مخاطبان هدف است ، زیرا شما در واقع مالک لیست ایمیل خود هستید. کسب و کار خود را در Product Hunt ارسال کنید و Hacker News می تواند آگاهی زیادی را برای کسب و کار شما افزایش دهد. پست های مهمان را در سایت های دیگر با خوانندگان ثابت منتشر کنید تا ترافیک سایت شما شروع شود. از بازاریابی اینفلوئنسر برای تسریع در رشد کسب و کار خود استفاده کنید و استراتژی های رشد رقبای خود را از رقبای خود بدزدید.

تصویر
عکس پروفایل کریستین استوارت هکر نون

کریستین استوارت

کریستین استوارت یک محقق و گزارشگر حریم خصوصی است. آخرین پوشش او را در YouTube دنبال کنید.

برای استارتاپ ها ، رشد همه چیز استبه این هک های رشد می توانند به شما در موفقیت کسب و کار شما کمک کنند ، حتی اگر به تازگی راه اندازی کرده اید.

1. یک ایمیل و لیست تماس از قبل راه اندازی ایجاد کنید

اگر بتوانید پس از آماده شدن برای راه اندازی ، ایجاد فهرستی از مخاطبین ایمیل که ممکن است به کسب و کار شما علاقه داشته باشند را شروع کنید ، خود را برای موفقیت پس از راه اندازی آماده کنید.

ایمیل ارزشمندترین راه برای رسیدن به مخاطبان هدف است ، زیرا شما در واقع مالک لیست ایمیل خود هستید. برخلاف بسترهای رسانه های اجتماعی ، که می توانند تصمیم بگیرند محتوای شما ارزش نمایش در فیدهای افراد را ندارد ، ایمیل به شما امکان می دهد هر زمان که می خواهید هر پیامی را که می خواهید به لیست خود ارسال کنید.

بنابراین چگونه می توانید یک …