10 هزار دلار بازگشت به کمک مالی اینترنت

عکس پروفایل نویسنده

@دیویددیوید اسموک

بنیانگذار و مدیر عامل شرکت هکر نون

2020 یک نمایش جهانی بود. همه گیر اعضای تیم را آواره کرد ، خانواده ها را تحت فشار قرار داد و تعریف جدیدی از روز و روز را تعریف کرد.

کار ادامه دارد

به عنوان یک شرکت ، ما موفق شدیم برای سومین سال متوالی درآمد خود را دو برابر کنیم و بودجه استراتژیک خود را جمع کنیم. من هنوز در حال یادگیری نحوه ایجاد یک شرکت اینترنتی با کیفیت هستم. بدون پیشرفت فناوری و نوآوری بسیاری از افراد ، پروژه ها و سازمان ها ، ما در جایی که هستیم نیستیم.

امسال در هکر ظهر، ما تصمیم گرفتیم که کمک مالی سالانه خود را 10 هزار دلار ، با انتخاب 7 سازمان غیرانتفاعی مستقر که به طور مداوم ارزش بیشتری به اینترنت می دهند ، و 3 همکار منبع باز کمتر تثبیت شده که ظرفیت بالایی دارند ، انتخاب کنیم.

من این لیست را منتشر می کنم زیرا:

  • خواه یک میلیارد دلار باشد ، هم 10 هزار دلار باشد یا 10 میلیون دلار ، مایلم سایر شرکت های اینترنتی را تشویق کنم که بر اساس کسری اندک از درآمد سالانه کمک مالی سالانه انجام دهند.
  • برای هر فرد یا سازمانی که می خواهد با برخی از این کمک ها در سال آینده مطابقت داشته باشد ، در پادکست Hacker Noon مصاحبه کنید
  • و برای پرسیدن ، اگر می خواهید یک پروژه غیرانتفاعی یا منبع باز برای کمک های اینترنتی 2021 یا 2022 پیشنهاد کنید ، با ما تماس بگیرید.

این سازمان های غیر انتفاعی و پروژه های متن باز به دنبال راه های اقتصادی پایدار برای …