10 نکته مهم در زمینه SEO هر بازاریاب باید بداند

عکس پروفایل نویسنده

این واقعیت که گوگل دوست دارد الگوریتم خود را تازه کند ، جای تعجب ندارد. آنها به طور بالقوه می توانند بیش از 500 مورد بهبود را در طول یک سال داشته باشند. بهینه سازی موتور جستجو (SEO) شامل طراحی محتوا به گونه ای است که به طور مداوم در نتایج جستجو ظاهر شود. این امکان وجود دارد که همه چیز را با تنظیمات بیش از حد قابل کنترل فراموش کنید. به عنوان مثال ، پارامترهای هدف گذاری با هدف افزایش رتبه بندی آلی دیگر در موتورهای جستجو وجود ندارد ، اگرچه انتخاب کلمات کلیدی صحیح یکی از عناصر مهم استراتژی است.

در اینجا ده نکته موثر در زمینه جستجوگرها آورده شده است که باعث ایجاد بازدید گسترده به وب سایت ها و همچنین تجربه بهتر بازدیدکننده سایت در وب سایت می شود.

بیایید شروع کنیم.

1. چیزی را که باعث از بین رفتن حرکت سایت می شود حذف کنید

به نظر می رسد یک عنصر قابل توجه در سئو سرعت صفحه باشد. یک صفحه کندتر باعث خشم تجربه مشتری می شود و افراد را به تدریج از خرید خدمات شما بازمی دارد. سرعت صفحه ، هم برای مصرف کنندگان و هم برای موتورهای جستجو بسیار مهم است. به نظر می رسد با افزایش آگاهی شرکت ها از فرصت تولید هدایای هدفمند که فروش آنها را در بهینه سازی موتور جستجو افزایش می دهد ، به سرعت بیشتر می شوند.

2. کنسول جستجوی Google (GSC) را تنظیم کنید

Google Search Console ابزاری برای جستجوی آنلاین است که به …

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور