10 میلیون دلار برای بنیانگذاران، عوامل هوش مصنوعی و موارد دیگر. به علاوه، آیا هوش مصنوعی می تواند از درمانگران انسانی بهتر عمل کند؟

زمان‌بندی، پشتکار و ده سال تلاش در نهایت باعث می‌شود که یک شبه موفق به نظر برسید.»

کریستوفر استون، یکی از بنیانگذاران توییتر

به آخرین نسخه خبرنامه One More Thing in AI خوش آمدید. این نسخه مملو از بینش و به روز رسانی در مورد پیشرفت های هوش مصنوعی است که برای بنیانگذاران استارتاپ و رهبران کسب و کار ضروری است. بیایید به دنیای هیجان انگیز پیشرفت های هوش مصنوعی شیرجه بزنیم و پیامدهای آن را برای تجارت شما بررسی کنیم.


همکاری چند عامل: آینده هوش مصنوعی

سیستم های چند عامله نشان دهنده یک جهش قابل توجه در فناوری هوش مصنوعی است. این سیستم‌ها شامل چندین نهاد هوش مصنوعی می‌شوند که با هم کار می‌کنند تا وظایف را با کارایی بیشتری نسبت به یک سیستم هوش مصنوعی انجام دهند. همکاری چند عاملی شبیه به تیمی است که به خوبی هماهنگ شده است که در آن هر عامل هوش مصنوعی نقش منحصر به فردی دارد، دقیقاً مانند یک تیم در یک آشپزخانه شلوغ که در آن هرکس وظیفه خاصی دارد.

درک همکاری چند عاملی

در اصل، همکاری چند عاملی به تعامل و همکاری چندین عامل هوش مصنوعی مستقل برای دستیابی به یک هدف مشترک اشاره دارد. این عوامل برای برقراری ارتباط، هماهنگی و همکاری برای انجام وظایف پیچیده طراحی شده اند. به عنوان مثال، در یک محیط خدمات مشتری، نمایندگان مختلف می توانند جنبه های مختلف یک استعلام را مدیریت کنند، از تماس اولیه تا حل مشکل، ارائه یک …

Source link