10 سهام برای بررسی سرمایه گذاری در فضای اتومبیل های متصل

عکس پروفایل نویسنده

@جولینسکیجیکوب ولینسکی

جیکوب ولینسکی بنیانگذار و مدیرعامل شرکت ValueWalk است.

تصویر توسط محمد حسن از جانب پیکسابای

عرضه 5G حتی ارتباطات بیشتری را امکان پذیر می کند و یکی از روندهای انقلابی در دنیای متصل ، اتومبیل های متصل است. وسایل نقلیه هوشمندتر از هر زمان دیگری می شوند و با اتصال هرچه بیشتر به اینترنت اشیا ، از داده های زیادی استفاده خواهند کرد.

اگر می خواهید از فشار به سمت اتومبیل های متصل استفاده کنید ، در اینجا مجموعه گسترده ای از سهام وجود دارد که شما ممکن است در آن سرمایه گذاری کنید.

تسلا

بدون تسلا هیچ لیستی از سهام خودروهای متصل کامل نخواهد بود ، اگرچه در حال حاضر مشکلی در سرمایه گذاری در سهام آن وجود دارد. این شرکت سالها با مدل S که با صفحه لمسی گسترده برای کنترل عملکردهای مختلف اتومبیل راه اندازی شد ، از زمان خود جلوتر بود. این صفحه لمسی همچنین دارای یک مرورگر وب کامل است و به تلفن راننده متصل شده و ناوبری و رسانه را ارائه می دهد.

تسلا از راه دور سیستم عامل را در اتومبیل های خود به روز می کند ، بنابراین رانندگان نیازی به مراجعه به تعمیرگاه یا نمایندگی ندارند. این خودروساز همچنین با AT&T در آمریکای شمالی همکاری می کند تا از شبکه تلفن همراه خود برای اتصال وسایل نقلیه خود به اینترنت برای دریافت ناوبری و سایر اطلاعات استفاده کند.

از برخی جهات ، تسلا می تواند قطعی سهام اتومبیل متصل باشد ، اما ارزیابی آن …

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  بهینه سازی استعدادیابی شما در سال 2021 (قسمت 1)