10 راه برتر برای توسعه شبکه LinkedIn و ایجاد ارتباطات قوی تر

شبکه همه چیز است و برای توسعه یک شبکه فعال به زمان و تلاش نیاز است. بیش از 774 میلیون نفر از LinkedIn برای شبکه استفاده می کنند. برای ایجاد یک شبکه قوی به یک استراتژی دقیق LinkedIn نیاز دارید. در اینجا 10 راه برتر برای ایجاد ارتباطات بیشتر در LinkedIn و توسعه شبکه خود آورده شده است. 10 روش زیر در این راه به شما کمک می کند تا ارتباطات خود را در بستر شبکه های اجتماعی افزایش دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی توسعه شبکه LinkedIn خود ، به سایت مراجعه کنید و مشخصات خود را در LinkedIn ارسال کنید. این می تواند به شما در یافتن سرمایه گذاران ، کارمندان ، کارفرمایان ، دوره ها و موارد دیگر کمک کند.

تصویر
عکس پروفایل Linvo Hacker Noon

لینوو

Linvo یک ابزار اتوماسیون LinkedIn است که به کسب و کار شما کمک می کند تا بر تبدیل تمرکز کرده و سرنخ ها و درآمد بیشتری ایجاد کند.

شبکه همه چیز است و برای توسعه یک شبکه فعال به زمان و تلاش نیاز است. روی این کار می کنید؟ اگر نه ، اکنون زمان مناسب برای ایجاد یک شبکه قوی برای حرفه حرفه ای خود است. فرقی نمی کند که صاحب مشاغل ، سرمایه گذار ، کارآفرین ، دانشجو یا حرفه ای باشید ، توسعه شبکه همیشه مهم است. وقتی درباره شبکه های آنلاین صحبت می کنیم ، همه شبکه های اجتماعی در ذهن ما ظاهر می شوند. اما برای یک شبکه حرفه ای ، LinkedIn بهترین بستر است.

آیا در LinkedIn هستید؟ اگر نه بگویید تکان دهنده است زیرا بیش از 774 میلیون نفر از …