10 راه برای کنار آمدن با کار از راه دور تا کار از خانه لذت بخش باشد

همه گیری COVID-19 باعث سردرگمی و انزوای نیروی کار جهانی ما شده است. شرکت ها مجبور شده اند به طور کامل به کار از راه دور روی آورند ، اما فناوری کار از راه دور را آسان تر می کند. درک نحوه پیاده سازی ابزارهای فناوری برای افزایش بهره وری در حین کار از راه دور برای هر شرکتی بسیار مهم است. در این پست ، 10 نکته و هک تکنیکی برای کارکردن از راه دور مفید و سرگرم کننده خواهید یافت. این ابزارها مشکل تیم های مجازی را برای کمک به سازماندهی اسناد و وظایف و سهولت کار تیم ها حل می کنند.

تصویر
عکس پروفایل پاوان کومار هکر ظهر

پاوان کومار

بلاگر و بازاریاب ورودی

همه گیری COVID-19 باعث سردرگمی و انزوای نیروی کار جهانی ما شده است ، زیرا شرکت ها مجبور شده اند به طور کامل به کار از راه دور روی آورند.

اما فناوری کار از راه دور را آسان تر می کند. درک نحوه پیاده سازی ابزارهای فناوری برای افزایش بهره وری در حین کار از راه دور برای هر شرکتی بسیار مهم است.

در این پست ، 10 نکته و هک تکنیکی برای کارکردن از راه دور مفید و سرگرم کننده خواهید یافت.

1. از Slack برای همکاری با تیم ها استفاده کنید

ابزارهایی مانند Slack در حال تبدیل شدن به ابزار ترجیحی برای برقراری ارتباط با تیم هایی هستند که در دفتر مشترک هستند و همچنین از راه دور. Slack دارای گنجینه ای از ربات ها و برنامه ها و ادغام است که می تواند برای سهولت تلاش روزانه در محل کار استفاده شود.

2. محیط Office را در Slack بازسازی کنید

سست …