10 داستان برتر مرکز داده ماه: آوریل 2021

جیم وایت هورست IBM را ترک کرد زیرا ترجیح می داد مدیرعامل باشد – برخلاف آنچه برخی از آن می ترسیدند ، خروج مدیر اجرایی نشانه ای نبود که IBM سعی می کرد Red Hat را بیشتر شبیه IBM کند و از وعده قبلی خود عقب نشینی کرد.

Xilinx می خواهد رابطه CPU و شتاب دهنده را وارونه کند -شتاب دهنده جدید Versal HBM نوعی ابررایانه خود سازگار برای سرورها و خوشه های سرور است.

چرا دفترچه راهنمای حمله سایبری CISA به چین ارزش توجه شما را دارد – این توصیه نامه تاکتیک ها ، تکنیک ها و روش هایی را که مجرمان سایبری تحت حمایت دولت چین برای نقض شبکه ها استفاده می کنند ، تشریح می کند.

Equinix 5G را به عنوان فرصتی برای “بذر” یک اکوسیستم جدید اتصال می بیند – محو شدن مرزهای بین 5G و زیرساخت ابری ممکن است فرصتی برای غول جمع آوری باشد.

راب جانسون ، مدیر عامل Vertiv در مورد همه گیری ، مشکلات زنجیره تامین و فناوری مرکز داده – پادکست مرکز داده: مدیریت بحران بهداشت جهانی و کمبود قطعات در میان تنگنای تقاضا.

مشکلات امنیتی بدتر می شوند زیرا شرکت ها سیستم های ترکیبی و چند ابر ایجاد می کنند – تحت فشار برای تسریع در پذیرش ابر ، سازمان های فناوری اطلاعات اغلب از مراحل مهم برنامه ریزی امنیتی می گذرند.

مایکروسافت متعهد می شود تا سال 2030 “کربن صفر” تولید کند – مایکروسافت با گرفتن عکس ماهواره ای دیگر ، مشکلی را حل کرده است که نیاز به تجدید نظر کامل در شبکه های الکتریکی جهان دارد.

مدیرعامل ورتیو می گوید که زنجیره تامین مرکز داده باعث افزایش هزینه ها می شود – افزایش هزینه اجزاء و مواد و تقاضای سرسام آور مرکز داده “یک طوفان کامل” است.

حمله Kaseya Ransomware یک تماس بیداری برای فروشگاه های فناوری MSP-Reliant است – این همه گیری باعث برون سپاری بیشتر به MSP ها شده است و آنها را تبدیل به اهداف اصلی مجرمان سایبری می کند که می خواهند حملات خود را افزایش دهند.

Azrieli با خرید Green Mountain شرط بندی مرکز داده بزرگتری را انجام می دهد – توسعه دهنده اسرائیلی با خرید اپراتور مرکز داده نروژی به مبلغ 850 میلیون دلار موافقت کرد.