10 داستان برتر مرکز داده در ماه: مارس 2021

آتش سوزی مرکز داده استراسبورگ OVH (SBG2) را نابود کرده است – هیچ کارمند OVH ، آتش نشانی یا خدمات دولت محلی آسیب ندیده اند.

Microsoft Exchange Hack می تواند از SolarWinds بدتر باشد – دامنه هک گسترده در حال رشد است. برخلاف بهره برداری SolarWinds ، این مورد می تواند خودکار باشد.

آیا openSUSE جهش آماده است تا CentOS جدید شود؟ – OpenSUSE Leap قرار است به یک دوقلویی مشابه توزیع تجاری SUSE Linux Enterprise تبدیل شود ، به روشی که CentOS هرگز در RHEL نبوده است.

Zscaler چیست و چگونه شبکه های سازمانی را امن می کند؟ – فناوری شرکت SASE برای محافظت از همه چیز ، از شبکه مرکز داده شما گرفته تا SaaS و کاربران در خانه ، رویکرد اعتماد صفر را در پیش گرفته است.

RISC-V رول است. آیا می توان در کنار اینتل ، AMD و بازوی صندلی نشست؟ – CTO RISC-V International می گوید ISA منبع آزاد در IoT گرفته تا HPC به مرکز داده به عنوان CPU محدود است.

اکثر مراکز داده تگزاس با طوفان روبرو بودند اما اوضاع به نرمی پیش نرفت – از مشکلات تحویل سوخت ژنراتور گرفته تا سیستم های مکانیکی و الکتریکی که به دلیل سرمای زیاد از کار می افتند ، این یک گوشه بزرگ هفته بود.

بنیانگذار OVH: حادثه آتش سوزی مرکز داده نشان می دهد که همه پشتیبان گیری باید رایگان باشد – Octave Klaba می گوید که این صنعت باید در این ایده که پشتیبان گیری و در دسترس بودن یک سرویس اضافی است که دارای قیمت بالایی است ، تجدید نظر کند.

انویدیا می گوید این عملکرد “Near-Bare-Metal” AI در vSphere حاصل شده است – مجموعه نرم افزاری جدید AI Enterprise آن ساده سازی هوش مصنوعی برای شرکت ها است که شامل سهولت کار در VMware است.

چرا سرورهای شما مک می شوند و چگونه اکسید کامپیوتر قصد دارد این کار را بهتر کند – شرکت نوپا در حال طراحی رایانه ای در مقیاس rack برای فروشگاههای فناوری اطلاعات شرکتهایی است که “دلایل خوبی” برای اجرای برنامه ها در مراکز داده خود دارند.

یک صنعت مرکز داده واقعاً پایدار نیاز به تنظیم دارد – مرکز داده پادکست: Ed Ansett ، از i3 Solutions ، می گوید که محرک های تجاری به تنهایی کافی نیستند.