10 داستان برتر ماه مرکز داده: آگوست 2021

ممکن است زود باشد که مرکز داده خود را برای محاسبات کوانتومی آماده کنید: قبل از پاسخ به برخی س questionsالات اساسی ، پیش بینی اینکه محاسبات کوانتومی در مقیاس چه شکلی خواهد بود ، دشوار است.

گوگل ، آمازون و مایکروسافت تلاش های امنیتی جدیدی را پس از اجلاس کاخ سفید به اشتراک گذاشتند: این خبر پس از آن منتشر می شود که رهبران شرکت های فناوری با رئیس جمهور بایدن در مورد مشارکت عمومی و خصوصی مورد نیاز برای مقابله با تهدیدات امنیتی صحبت می کنند.

چه چیزی برای محاسبه کوانتومی برای ورود به جریان اصلی اتفاق می افتد؟ مرکز داده جهان کلیدی: هنوز برای رایانش کوانتومی روزهای اولیه ای است ، جایی که فناوری بنیادی همچنان ناآرام است و ماهیت حجم کار مبهم است.

Open Compute Project: بازتعریف منبع باز برای مرکز داده: OCP معنای “منبع باز” را فراتر از نرم افزار گسترش داد تا مشکلات مشابهی را که نرم افزار منبع باز باید برطرف کند ، برطرف کند.

نگاهی دقیق به 2 میلیارد دلار امنیت سایبری در لایحه زیرساخت های 1 هزار دلاری ایالات متحده: بسته هزینه 1 تریلیون دلاری شامل بودجه ای برای تقویت وضعیت امنیت سایبری در زیرساخت های مهم دیجیتال است.

تقاطع تجمع و ابر ترکیبی در جریان باقی می ماند: همه ارائه دهندگان colo یک فرصت تجاری را در روند ابر ترکیبی تشخیص می دهند. نحوه حرکت آنها پس از آن بسیار متفاوت است.

دمای هارد دیسک چقدر اهمیت دارد؟ ردیابی دمای هارد دیسک می تواند از خرابی دیسک-و پیامدهای خرابی دیسک جلوگیری کند.

استراتژی ابر ترکیبی Digital Realty بر ارتباط ، مشارکت ها تأثیر می گذارد: تمرکز این شرکت بر سهولت اتصال برای مشتریان است ، در حالی که شرکا راه حل های معماری ترکیبی را فعال می کنند.

خلبان در آستین برای ارائه نگاه اولیه به محاسبات لبه در مقیاس: گروهی در حال استقرار ده ها گره هستند که محاسبه ، اتصال و حسگرها را به صورت یکنواخت ترکیب می کنند.

Nvidia پیش بینی خوش بینانه ای را ارائه می دهد حتی اگر لوازم همچنان تنگ هستند: واحد مرکز داده آن ، که شتاب دهنده های GPU را برای ابر رایانه ها و هوش مصنوعی می فروشد ، 2.37 میلیارد دلار در سه ماهه فروش داشت که 35 درصد نسبت به سال قبل افزایش یافته است.

آیا تعهد صفر کربن Cloudflare تأثیر واقعی خواهد داشت؟ تعهد آن به عملیات صددرصد تجدیدپذیر و حذف انتشارات تاریخی قابل ستایش است ، اما چالش های پیچیده جاه طلبی های آن را در مقایسه با مقیاس های بزرگ محدود می کند.