10 داستان برتر ماه مرکز داده: آوریل 2021

نقشه بمب گذاری شده مرکز داده AWS س Quesالات جدیدی را برای اپراتورها ایجاد می کند – هدف قرار دادن مراکز داده پیشرفت جدیدی است. کارشناسان بر این باورند که این حادثه باید باعث تقویت وضعیت امنیت فیزیکی ، سرمایه گذاری در نظارت بر وب تاریک شود.

آزمایش خنک کننده مایع Tiny Data Center مایکروسافت یک معامله بزرگ است – حتی بزرگتر از آن زمان است که محققان آن یک مرکز داده شبیه به زیردریایی را در اقیانوس غرق کردند.

برنامه سیسکو برای ارائه مرکز داده (و موارد دیگر) به عنوان سرویس – غول شبکه در حال پیوستن به HPE و Dell در جهت ایجاد ابری تجربه تجربه مصرف فناوری مرکز داده است.

قابلیت های Equinix در گسترش پلت فرم اتوماسیون برهنه متن باز Tinkerbell – گفته می شود که شرکت های بیشتری اکنون به عنوان پروژه بنیاد رایانش ابری Cloud ، به سیستم عامل علاقه مند شده اند.

HPE OneView: مروری بر بستر محبوب مدیریت فناوری اطلاعات – این پلتفرم برای تبدیل سرورها ، ذخیره سازی و تجهیزات شبکه در مرکز داده شما به زیرساختهای تعریف شده توسط نرم افزار طراحی شده است.

تراشه مرکز داده سفارشی جدید Google ویدیوهای YouTube را بهبود می بخشد – این شرکت می گوید واحد کدگذاری ویدئویی (VCU) این شرکت را قادر ساخته است تا از جهش گسترده استفاده از YouTube در طی همه گیر شدن استفاده کند.

Open19 ، استاندارد مرکز داده LinkedIn-Born ، اقدام دوم را آغاز می کند – این پروژه با ایجاد نسخه 2 در حال پیوستن به بنیاد لینوکس است که باعث افزایش تراکم قدرت و پهنای باند می شود ، گزینه های خنک کننده مایع را اضافه می کند.

Submer مرکز داده های مایع خنک را در جعبه ای برای سایت های محاسباتی با لبه بالا طراحی می کند – کانتینر استارت آپ مستقر در بارسلون سرورها را در مایع دی الکتریک غوطه ور می کند ، و بار 800 کیلوواتی IT را در یک جعبه 40 فوت طول می دهد.

مدیرعامل می گوید: یک سال پس از ورشکستگی ، INAP Stable ، با تمرکز بر رشد – مایک سیکولی برای رفع آن به INAP پیوست. او می گوید این شرکت در حال حاضر ثابت است و برای “جنگ خیابانی” برای سهم بازار رونق زیرساخت های دیجیتال آماده است.

نحوه ارائه موقعیت های ارائه دهنده های Colocation برای Hybrid Cloud: Equinix – بزرگترین شرکت ارائه دهنده کالاکشن ابر ، ابر ترکیبی را بیش از صرف ادغام با پیشنهادات ترکیبی ابرمقیاس ها می داند.