10 داستان برتر رایانش ابری در سال 2022 | دانش مرکز داده

سال شلوغی برای رایانش ابری بوده است – از اخبار خریدهای احتمالی و حرکت های ابر مقیاس کننده گرفته تا اینکه چگونه ابر می تواند به شرکت ها در بهبود امنیت و عملیات کمک کند. کند و کاو در دانش مرکز داده10 داستان پرخواننده درباره رایانش ابری در سال 2022 برای یافتن داغ ترین موضوعات سال در حوزه رایانش ابری.

1. مشتریان VMware می توانند پس از خرید Broadcom بچرخند

در 26 می، Broadcom از خرید VMware برنامه ریزی شده 61 میلیارد دلاری خود خبر داد. در این تحلیل خبری، کارشناسان صنعت نظرات خود را در مورد معنای فروش برای سازنده تراشه و همچنین پیشگام مجازی سازی و مشتریان آن ارائه می دهند.

2. چهار دلیل که چرا AWS می تواند سهم بازار ابری غالب خود را از دست بدهد

در حالی که AWS یکی از ارائه دهندگان خدمات ابری پیشرو در جهان است، عوامل متعددی می تواند باعث شود که مزیت رقابتی خود را از دست بدهد. این توضیح‌دهنده فنی تهدیدهای تسلط AWS در بازار رایانش ابری را بررسی می‌کند.

3. مایکروسافت شبکه های بی سیم 5G را هدف قرار می دهد تا فضای ابری خود را سریعتر کند

هایپر مقیاس کننده ها به طور مداوم راه هایی برای بهبود پیشنهادات خود پیدا می کنند. این مقاله مروری بر همکاری مایکروسافت با شرکت‌هایی مانند AT&T برای تبدیل شبکه‌های نسل بعدی 5G به بخشی از ابر Azure برای سرعت‌های بیشتر ارائه می‌کند.

4. پروژه متن باز مهندسی Litmus Chaos در CNCF پیشرفت می کند

بنیاد محاسبات بومی ابری (CNCF) پروژه منبع باز لیتموس را به سطح جوجه کشی ارتقا داده است. درباره نحوه استفاده پروژه بومی ابری از رویکرد DevOps مهندسی آشوب برای کمک به تشخیص عیب و بهبود قابلیت اطمینان و انعطاف پذیری سیستم بیشتر بیاموزید.

5. راهنمای خریدار برای راه حل های مدیریت Kubernetes

با افزایش محبوبیت Kubernetes، تعداد توزیع‌ها، پلتفرم‌ها و راه‌حل‌ها افزایش می‌یابد. این کاغذ سفید شما را از طریق قابلیت‌های کلیدی راهنمایی می‌کند که هنگام ارزیابی راه‌حل Kubernetes سازمانی باید به آن توجه کنید.

6. Pandemic در حال ریختن زباله به مراکز داده اولیه است

این بیماری همه گیر پذیرش کار از راه دور و مدل های کار ترکیبی را تسریع کرد و باعث شد شرکت ها به فکر بستن مراکز داده داخلی خود به نفع رایانش ابری باشند. این مقاله بینش های جالبی را از گزارش وضعیت شبکه WAN متخصص شبکه آریاکا نشان می دهد.

7. وصل کردن مرکز داده خود به فضای ابری: Azure ExpressRoute و AWS Direct Connect

با توجه به اینکه شرکت های بیشتری به پذیرش کامل ابر فکر می کنند، دانش مرکز داده بیل کلیمن، مشارکت کننده، توصیه هایی در مورد اتصال منابع اولیه به ارائه دهندگان ابر عمومی مانند Amazon AWS و Microsoft Azure ارائه می دهد.

8. 5 دلیل که رایانش ابری کلید موفقیت کسب و کار است

هنوز در مورد اینکه آیا رایانش ابری برای تجارت شما مناسب است یا خیر، تصمیم نگرفته اید؟ این مقاله پنج مزیت برتری را که ابر می‌تواند برای شرکت شما به ارمغان بیاورد، فهرست می‌کند.

9. فهرست کارهای معمار امنیت ابری

در این توضیح فنی، معمار امنیتی کلاوس هالر عمیقاً به دنیای امنیت ابری می پردازد، در مورد زمینه های طراحی حیاتی بحث می کند، چرخه عمر معماری امنیت ابر را به تصویر می کشد، و در مورد الزامات امنیت ابر توضیح می دهد.

10. AWS برای کشتن مین‌فریم‌ها آماده است

AWS از طریق سرویس مدیریت شده Mainframe Modernization، انتقال فناوری قدیمی خود را به مراکز داده خود برای مشتریان آسان‌تر می‌کند. در این مقاله توضیح می دهیم که چگونه فروشنده ابری قصد دارد آهن بزرگ را با سرورهای فوق مقیاس جایگزین کند.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور