10 بهترین برنامه افزودنی کد VS برای بهبود بهره وری شما

تصویر
عکس پروفایل الکس اومیر هکر ظهر

@الکس-اومیرالکس اومیر

بنیانگذار و مدیر عامل شرکت در stepsize.com ، SaaS برای اندازه گیری و مدیریت بدهی فنی

من از توسعه دهندگان در تیمم پرسیدم که از برنامه های افزودنی کد VS برای افزایش بهره وری خود استفاده می کنند و در اینجا آنچه آنها گفتند.

Live Server به شما امکان می دهد تغییرات کد را در مرورگر منعکس کنید. این یک سرور توسعه محلی با ویژگی بارگیری مجدد زنده هم برای صفحات ثابت و هم پویا راه اندازی می کند.

هر بار که کد خود را ذخیره می کنید ، بلافاصله تغییرات منعکس شده در مرورگر را مشاهده خواهید کرد. در تشخیص خطاها بسیار سریعتر عمل خواهید کرد و انجام آزمایشات سریع با کد خود بسیار آسان تر است.

تصویر

پسوند Remote – SSH به شما امکان می دهد از هر ماشین راه دور دارای سرور SSH به عنوان محیط توسعه خود استفاده کنید. این امر توسعه و / یا عیب یابی در طیف گسترده ای از سناریوها را بسیار آسان می کند.

همچنین در سیستم محلی خود به کد منبع نیازی ندارید ، زیرا پسوند دستورات و سایر برنامه های افزودنی را مستقیماً روی دستگاه از راه دور اجرا می کند.

تصویر

گاهی اوقات با بدهی فنی یا سایر موارد فنی روبرو می شوید که باید برطرف شود. شاید وقت نداشته باشید که بلافاصله آن را برطرف کنید اما می خواهید آن را قابل مشاهده کرده و مسئله ای را مطرح کنید.

Stepsize به شما امکان می دهد کد را علامت گذاری کنید ، بدهی فنی را مستقیماً از ویرایشگر ردیابی کنید و TODO ایجاد کنید.

همچنین به شما امکان می دهد در زمینه تعمیر و نگهداری و … با هم تیمی های خود همکاری کنید.