10 برنامه برتر شماره تلفن دوم برای Android و iPhone

عکس پروفایل نویسنده

شما موافقت می کنید که حمل دو گوشی هوشمند ، یکی برای تماسهای تجاری و دیگری برای استفاده شخصی ، اصلاً راحت نیست. خوشبختانه دنیای مدرن همه چیز را گرفته و به یک اپلیکیشن تبدیل کرده است. اکنون برای برقراری تماس با همکاران خود حتی نیازی به خرید سیم کارت دوم ندارید. آنچه شما نیاز دارید یک برنامه ویژه شماره تلفن دوم است که خط دوم را برای تماس های محلی و بین المللی به شما می دهد. در این مقاله ، بهترین برنامه های شماره تلفن دوم را برای آندروید و آیفون بررسی خواهیم کرد و ویژگی های اصلی و قیمت آنها را با یکدیگر مقایسه خواهیم کرد.

چندین دلیل وجود دارد که چرا مردم از برنامه های شماره تلفن دوم استفاده می کنند. اول از همه ، خط تلفن دوم به شما امکان می دهد تماس های شخصی و شغلی خود را مدیریت کنید و از شماره تلفن های مختلف برای خانواده و محل کار خود استفاده کنید. این کار بسیار مفید است درصورتی که نمی خواهید شماره خصوصی خود را با شرکای تجاری و همکاران خود به اشتراک بگذارید یا در وقت آزاد خود تماس های تجاری دریافت کنید. علاوه بر این ، وقتی از شما خواسته می شود برای یک سرویس ثبت نام کنید و هویت خود را تأیید کنید شماره تلفن دوم مفید است.

همچنین افراد جوان تر ، برنامه های شماره تلفن دوم را مفید می یابند ، به ویژه هنگامی که صحبت از دوستیابی می شود. بسیاری از برنامه ها یک عدد مشعل را به شما ارائه می دهند که زمانی باشد بنابراین می توانید مطمئن باشید که شماره واقعی شما اشتباه نخواهد شد. چه بیشتر ، استفاده از خط تلفن دوم ممکن است صرفه جویی کند …

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور