10 ایده برای تشویق نظرسنجی ها و نحوه استفاده از آنها در 2021

تصویر
SurveySparrow هکر عکس پروفایل ظهر

@پیمایشSurveySparrow

تبدیل نظرسنجی ها به مکالمات جذاب

این را تصور کنید

از شما خواسته شده است که یک نظرسنجی برای شرکت خود طراحی کنید. اما هرچه به مهلت مقرر نزدیک می شوید ، بیشتر در فکر این هستید که از کجا شروع کنید. و قبل از اینکه بدانید ، فقط سعی می کنید همه چیز را بفهمید ، خواب خود را از دست می دهید! خسته کننده به نظر می رسد ، درست است؟ خوب ، ما اینجا هستیم تا به شما بگوییم که نباید باشد. بله ، طراحی و انجام یک نظرسنجی در واقع راحت تر از انجام آن است. با این حال ، با استفاده از ابزارهای مناسب ، این حتی می تواند به یک فرایند سرگرم کننده تبدیل شود!

حالا ، اگر می پرسید چرا ما حتی به نظرسنجی احتیاج داریم ، بگذارید همین جا شما را متوقف کنیم! زیرا ، صرف نظر از هر چیزی ، هیچ چیزی مانند نظرسنجی وجود ندارد که به شما در جمع آوری بازخورد ارزشمند درباره شرکت شما کمک کند. بنابراین ، هرچقدر هم استفاده از آنها سخت باشد ، واقعاً راهی برای دور زدن آنها وجود ندارد. اونوقت چیکار کنیم ، درسته؟ البته ، ما می توانیم به برخی از دستورالعمل های طراحی نظر سنجی مراجعه کنیم!

و اکنون ، در پرتو این تلاش نجیب ، ما یک راهنمای شگفت انگیز در زمینه طراحی نظرسنجی (با مثال ، توجه داشته باشید!) آماده کرده ایم که ایده های خوبی را برای کار به شما ارائه می دهد. بنابراین ، اگر همه چیز آماده است ، بیایید شروع کنیم!

چرا شما حتی به دستورالعمل های طراحی نظرسنجی نیاز دارید؟

بیا با آن روبرو شویم. همه ما از پر کردن فرم های نظرسنجی مدرسه قدیمی هراس داریم. در حقیقت ، آنها اغلب بدترین متخلفان بی پایان هستند …

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور