10 ارائه دهنده و راه حل SD-WAN که باید در سال 2024 در نظر بگیرید | دانش مرکز داده

SD-WAN چیست؟

هنگام طراحی شبکه ای برای اتصال دفاتر مرکزی و دوردست، رهبران فناوری اطلاعات به طور فزاینده ای به یک پوشش شبکه گسترده نرم افزاری (SD-WAN) روی می آورند. یک شبکه گسترده نرم‌افزاری (SD-WAN) یک معماری شبکه مجازی مجازی است که ارائه‌دهنده خدمات را نادیده می‌گیرد. این به شرکت ها اجازه می دهد تا از هر مجموعه ای از خدمات حمل و نقل برای پیوند ایمن به برنامه های مورد نظر استفاده کنند. لیست خدمات حمل و نقل شامل اینترنت پهن باند، تعویض برچسب چند پروتکلی و تکامل طولانی مدت (بی سیم) است.

معماری SD-WAN که به طور فزاینده ای محبوب و منعطف است، پوشش شبکه را فراهم می کند و خدمات نرم افزاری شبکه را از پیوندهای WAN ارائه شده توسط سخت افزار جدا می کند. SD-WAN طیف گسترده ای از خدمات مقرون به صرفه و همه کاره را در اختیار شما قرار می دهد که با آن می توانید شبکه سازمانی خود را برای رفع نیازهای تجاری در حال تغییر امروزی ایجاد و ارتقا دهید.

10 ارائه دهنده SD-WAN که باید در سال 2024 در نظر گرفته شوند

خدمات Cisco SD-WAN: Catalyst و Meraki

کاتالیست سیسکو

Catalyst SD-WAN هر کاربر را به هر برنامه ای با قابلیت های یکپارچه برای چند ابری، امنیت، عملیات پیش بینی و دید بهتر شبکه متصل می کند. این پیشنهاد به شما امکان می‌دهد اتصال شبکه‌ای را ارائه دهید که از نظر ابری، کارآمد و مدیریت ساده است، هزینه‌های عملیاتی را کاهش می‌دهد و کنترل و دید را افزایش می‌دهد.

Cisco Catalyst SD-WAN Manager داشبوردی را ارائه می دهد که برای ساده سازی عملیات شبکه طراحی شده است. پیکربندی، مدیریت، عملیات و نظارت متمرکز را فراهم می کند.

Catalyst SD-WAN امنیت یکپارچه، از جمله قابلیت های امنیتی چند لایه تمام پشته را در محل و در فضای ابری ارائه می دهد. این امنیت حفاظت از تهدیدات بلادرنگ را برای شاخه‌هایی که به چندین ابر SaaS یا IaaS، مراکز داده یا اینترنت متصل می‌شوند، فراهم می‌کند که می‌تواند انتقال به معماری دارای SASE را تسریع کند.

سیسکو مراکی

سیسکو همچنین Meraki SD-WAN را ارائه می دهد که بسیار کاربرپسند است، از مدیریت شبکه مبتنی بر ابر گرفته تا پیکربندی و استقرار مبتنی بر الگو. زیرساخت ابری Meraki به گونه‌ای طراحی شده است که بسیار قابل اعتماد باشد، با مراکز داده که افزونگی را برای حفظ زمان و عملکرد ارائه می‌دهند.

طیف وسیعی از قابلیت های اضافی محصول را بهبود می بخشد، به عنوان مثال، مدیریت نقطه پایانی و ادغام با دوربین های امنیتی. Meraki SD-WAN پوشش امنیتی جامعی از جمله امنیت SASE و قابلیت‌های اضافی که شامل مجموعه‌ای از مدیریت دستگاه است، ارائه می‌کند.

از طریق پلت فرم ابری، Meraki ردیابی دستگاه های متصل را از هر سایتی و از طریق انواع گزینه های اتصال ارائه می دهد.

Fortinet Secure SD-WAN

فروشنده متمرکز بر امنیت، SD-WAN ایمن سریع، مقیاس پذیر و انعطاف پذیر را در محل و در فضای ابری ارائه می دهد. Fortinet Secure SD-WAN از شرکت های مبتنی بر ابر، حساس به امنیت و جهانی و همچنین نیروی کار ترکیبی پشتیبانی می کند. رویکرد شبکه ایمن فروشنده از یک سیستم عامل استفاده می کند و SD-WAN، فایروال نسل بعدی (NGFW)، مسیریابی پیشرفته و عملکردهای دروازه برنامه ZTNA را یکپارچه می کند.

Fortinet Secure SD-WAN برای انتقال به SASE و SD-Branch اساسی است. این سازمان‌ها را قادر می‌سازد تا از سرمایه‌گذاری خود محافظت کنند و عملیات خود را در مسیر سفر خود به سمت معماری Zero Trust ساده کنند. ارائه SASE آن مجموعه ای از قابلیت های شبکه و امنیت را ارائه می دهد، از جمله دروازه وب ایمن (SWG)، دسترسی به شبکه بدون اعتماد جهانی (ZTNA)، امنیت دسترسی ابری حالت دوگانه، فایروال به عنوان سرویس و ادغام امن SD-WAN.

ادامه این مقاله را در مورد محاسبات شبکه بخوانید