10 ابزار برتر توسعه تجارت در سال 2020

عکس پروفایل نویسنده

@جان هولدرجان هولدر

من یک مهندس تمام پشته هستم و بیش از پنج سال تجربه در زمینه توسعه وب دارم.

Slack ، Rocketbolt و Trello از بهترین ابزارهای توسعه تجارت در سال 2020 هستند. در این مقاله ، ما به بیش از 10 ابزاری خواهیم پرداخت که کسب و کار شما باید در نظر بگیرد ، به خصوص اگر بخشی از تیم شما از راه دور کار کند.

چه یک شرکت تازه کار داشته باشید و چه یک کسب و کار تاسیس شده ، بالا کسب و کار
ابزارهای توسعه
نیاز به ساعت برای مدیریت هیاهو هستند
فعالیت های خود را حفظ کنید و تیم خود را بارور نگه دارید.

از ایجاد رابطه گرفته تا مدیریت مراحل گرفته تا گزارش و جستجوی آینده! فناوری با نرم افزارهای جدید و نوآوری و توسعه تجارت به ما توان می دهد تا جریان کار ما را هموارتر کند ، حجم کار اضافی را کاهش دهد و بهره وری کارمندان را افزایش دهد.

طبق آخرین نظرسنجی ها در زمینه نظارت بر شبکه های اجتماعی ، CRM ، خدمات تحقیقاتی ، سئو ، فهرست نرم افزارهای ساختمانی ، رسانه های اجتماعی ، اکتشافات ، اتوماسیون بازار و مدیریت پروژه ، موارد زیر بهترین مزایایی است که این ابزارها ارائه می دهند.

4 مزیت اصلی ابزار توسعه تجارت

  1. ادغام بهتر داده ها – برای ادغام بهتر کلیه فعالیتهای زیر یک سقف ، نرم افزار هوشمند کسب و کار بسیار مورد نیاز است.
  2. CRM ساده و عملی – یک CRM آسان برای یادگیری ، رابط کاربر پسند ،
    کاملاً یکپارچه با سیستم عامل های اتوماسیون بازاریابی برای مدیران بازرگانی اولویت است.
  3. امکانات ردیابی بهبود یافته – ابزارهایی که به خوبی با سایر نرم افزارها یکپارچه می شوند تا داده های دقیق به روز داشته باشند ، پیگیری بهتر ابزارهای توسعه کسب و کار ضروری است.
  4. ابزارهای گزارشگری هوشمند – مدیران مشاغل همیشه در جستجوی گزارش کارآمد در مورد معیارها برای مدیریت سریع و آسان گردش کار هستند.

هر ابزار یا برنامه توسعه کسب و کار همراه با موارد خاص است
ویژگی های خاص برای خدمت به آن سازمان خاص. از این رو ، بسیار مهم است
برای تجزیه و تحلیل نیازهای تجاری خود و سپس انتخاب بهترین ابزار برای رونق کسب و کار خود.

در زیر انتخاب های من برای 10 ابزار برتر توسعه تجارت برای زنده ماندن از چالش های بیزینس تجاری شما.

1. توییتر

توییتر به شدت به عنوان یکی از مهمترین ها ظهور می کند ابزار توسعه تجارت، با ویژگی های خاص ارائه اطلاعات در زمان واقعی.

این یک سرویس میکروبلاگینگ و شبکه اجتماعی آمریکایی است که در سال 2006 تاسیس شده است. توییتر گفتگوی عمومی را تسهیل می کند ، به شما امکان ارسال و دریافت پست هایی به نام تویت را می دهد. معمولاً از توییتر به عنوان یک زمینه مشترک برای اتصال ، به اشتراک گذاری ، یادگیری و حل مشکلات همه دنیا دیدن می شود

2. LinkedIn

LinkedIn یک پورتال توسعه تجارت و اشتغال محور آمریکایی است که در سال 2003 تاسیس شده است. آنها از طریق وب سایت ها و برنامه های تلفن همراه فعالیت می کنند و در اتصال متخصصان کسب و کار در سراسر جهان جایگاه خوبی برای خود ایجاد کرده اند. از LinkedIn عمدتاً برای شبکه های حرفه ای استفاده می شود ، جایی که کارفرمایان شغل خود را و جویندگان کار CV خود را ارسال می کنند.

LinkedIn یکی دیگر از بسترهای مهم توسعه تجارت برای کلیه نیازهای شبکه حرفه ای است.

عمدتا ، LinkedIn به شبکه حرفه ای آنلاین ، مشاغل ، جستجوی افراد ، دفترچه آدرس ، تبلیغات ، جستجوی شرکت ها ، هویت حرفه ای و همکاری های گروهی خدمات می دهد.

3. به ما بپیوندید

به من ملحق شو یک نرم افزار توسعه کسب و کار مبتنی بر ابر است که در زمینه همکاری ، تحرک ، به اشتراک گذاری صفحه ، تخته سفید مشترک ، اتصال ، جلسات و فناوری SAAS تخصص دارد.

این به عنوان یکی از ابزارهای اساسی توسعه تجارت برای تیم های از راه دور با محدودیت های بودجه در نظر گرفته شده است ، اجازه می دهد جلسات آنلاین فوری ، تقسیم وظایف بدون زحمت.

ناشی از LogmeIn مجموعه خدمات join.me یک موفقیت بزرگ در بین مشاغل کوچک است ، این یک رابط کاربری مدرن با کاربرد آسان با ویژگی های فراوان برای افزایش جلسات آنلاین شما دارد.

4. شلی

سستی اتصال ، کار گروهی ، تحرک را به تیم های از راه دور که قاره ها را از هم دور نگه می دارند ارائه می دهد. این یکی از مفیدترین ابزارهای توسعه تجارت برای به اشتراک گذاشتن پرونده ها ، همکاری های گروهی و اتصال به تماس است.

این ابزار ویژگی هایی به سبک IRC شامل اتاق گفتگوی مداوم را که توسط گروه های خصوصی ، موضوعات و پیام های مستقیم سازمان یافته است ، ارائه می دهد. این یکی از ساده ترین برنامه ها برای برقراری ارتباط با تیم شما و همکاری با یکدیگر است.

5. پیچ موشک

راکت بولت یکی از اصلی ترین ابزارهای توسعه تجارت برای فعال سازی سرب ، بهینه سازی تبدیل ، تعامل ، SaaS ، B2B ، بهره وری ایمیل و ردیابی سرب است. این برنامه به طور یکپارچه با جریان کار بازاریابی و فروش فعلی ادغام می شود تا تمام فعالیت های سرب را ثبت کند.

Rocketbolt ابزاری ساده و در عین حال قدرتمند برای ردیابی سرب است که در تحقیق و نظارت بر سرنخ صرفه جویی می کند.

این برنامه مرسوم ، مد روز به راحتی ایمیل های شما را مدیریت کرده و خواندن آنها را آسان می کند. همچنین ، می توان آن را به راحتی در کمتر از چند دقیقه به هر وب سایتی اضافه کرد و به سرعت فروش بیشتر و تعامل با شبکه های اجتماعی را بدون هیچ گونه تعمیر و نگهداری اضافی انجام داد.

به طور کلی ، UX / UI عالی با ویژگی های تمیز ، کاربرد فوق العاده آسان را ارائه می دهد!

6. ترلو

ترلو یک برنامه مدیریت وظیفه هوشمند با ویژگی های خاص برای
سازمان ، همکاری ، نرم افزار و پروژه هایی که تیم ها بیشتر کار می کنند
مشترک

تابلوها ، کارت ها و لیست های Trello تیم ها را قادر می سازد تا سازماندهی شوند
و اولویت بندی پروژه ها به روشی سرگرم کننده و انعطاف پذیر است.

این ابزار توسعه کسب و کار با یک رویکرد سیستماتیک برای ردیابی پروژه و مشارکت در جایی که بیشترین نیاز به آن است ، یک نمای کلی از آنچه انجام می شود و چه کسی روی چه چیزی کار می کند ، ارائه می دهد.

7. Google Drive

این سرویس ذخیره سازی فایل ، همگام سازی است که به کاربران اجازه می دهد تا پرونده ها را در سرورهای خود ذخیره کنند ، پرونده ها را به اشتراک بگذارند و در دستگاه های مختلف همگام سازی شوند.

Google Drive ابزاری تخصصی برای توسعه تجارت برای ذخیره سازی آنلاین و به اشتراک گذاری پرونده است. این یکی از بهترین سرویس های ذخیره سازی مبتنی بر ابر است که کاربران را قادر می سازد تا با تهیه فضای آزاد 15 گیگابایتی برای تهیه نسخه پشتیبان از پرونده های مهم خود ، پرونده ها را بصورت آنلاین ذخیره و دسترسی داشته باشند.

این امکان به اشتراک گذاری همزمان داده ها با کل تیم را فراهم می کند تا از ایجاد مشکل در ارسال ایمیل به صورت جداگانه جلوگیری کند.

8. پریزی

پرزی یک بستر ارائه مبتنی بر ابر است که در سال 2009 توسط یک شرکت نرم افزاری ارائه دهنده مجارستان راه اندازی شده است. این ابزار توسعه تجارت به شما کمک می کند تا با قدرت بیشتری با مخاطبان ارتباط برقرار کنید.

Prezi با گذشت هر سال به شدت پایگاه خود را افزایش می دهد ، بیش از 150 میلیون کاربر دارد که بیش از 400 میلیون ارائه در سراسر جهان ایجاد کرده اند.

بوم باز آن به شما امکان می دهد آزادانه در مباحث بگردید ، تعامل و همکاری آسان بین شما و بینندگانتان را تشویق می کند ، و در نتیجه ارائه سخنرانی طبیعی تر ، جذاب تر و به یاد ماندنی تر می شود.

9. بوم

بوم با موفقیت خود را به یک ابزار کارآمد توسعه تجارت برای سیستم عامل های طراحی گرافیکی معرفی کرده است. به کاربران خود اجازه می دهد تا گرافیک ، پوستر ، سخنرانی ، اسناد و چندین محتوای بصری مفید دیگر را در شبکه های اجتماعی ایجاد کنند.

با استفاده از Canva می توانید در عرض چند دقیقه از کارت های بازرگانی گرفته تا ارائه ها و پیشنهادهای شایسته مشاور طراحی کنید. بیشتر ساخته شده است
بصری برای ارائه بهره وری طراحی که در آن کاربران می توانند از بین بسیاری از آنها را انتخاب کنند
الگوهای حرفه ای طراحی شده ، طراحی ها را ویرایش کنید و عکس های خود را از طریق رابط drop و drag بارگذاری کنید.

می توانید با انتخاب نوع پروژه ای که می خواهید بسازید شروع کنید
مانند- ارائه ، نامه یا جلد فیس بوک و غیره. سپس می توانید مرور کنید
از طریق الگوهای ارائه شده ، یکی را انتخاب کنید ، آن را سفارشی کنید و با ارائه یک نمایش خیره کننده آماده ارسال نظرات خود هستید.

و لازم نیست برای ارائه این سخنرانی ها یک طراح متخصص باشید ، هر کسی که علاقه مند به طراحی است و به جزئیات علاقه زیادی دارد می تواند با سهولت و اطمینان از این برنامه توسعه تجارت استفاده کند.

10. تابلو

تابلو متخصص در جلسات آنلاین ، اشتراک صفحه ، تجزیه و تحلیل ردیابی و ارائه فروش.

این ابزار توسعه تجارت یک نرم افزار مجهز به هوش مصنوعی است که نشان می دهد چگونه متخصصان فروش از طریق بینش با جستجوی خود ، کارهای خودکار را انجام می دهند و سپس یک مجموعه ابزار برای افزایش بهره وری ارائه می دهند.

بسته شدن

بی پایان هستند ابزار توسعه تجارت در آنجا وجود دارد ، بسته به نیازهای تجاری آن سازمان.

ما سعی کردیم 10 ابزار برتر را که بیشتر برای ساختار کاری هر سازمان مفید است ، ارائه دهیم.

مطمئناً شما می خواهید بهترین ابزارها و نرم افزارهای توسعه کسب و کار برتری رقابت شما را داشته باشد. همچنین سهولت تجربه کاری این ابزارها قابل مقایسه نیست.

ما توصیه می کنیم پس از بررسی دقیق برنامه های پرداخت ، مزایای برنامه ها و بررسی گزارش های کامل آنها ، بهترین ابزارهای تجاری را برای استخراج حداکثر سود از این موارد انتخاب کنید.

عکس پروفایل نویسنده

داستان های من را بخوانید

من یک مهندس تمام پشته هستم و بیش از پنج سال تجربه در زمینه توسعه وب دارم.

برچسب ها

با هکر نون همراه باشید

حساب رایگان خود را ایجاد کنید تا قفل تجربه خواندن سفارشی خود را باز کنید.