1 روز باقی مانده برای 30٪ تخفیف در تمام محصولات • Yoast

امروز دوشنبه سایبری است و معاملات جمعه سیاه Yoast همچنان قوی هستند. آیا تا به حال درخواست تخفیف 30 درصدی خود را داده اید؟ اگر نه، عجله کنید! زمان رو به اتمام است. ویژگی‌های پیشرفته افزونه‌های Premium ما را دریافت کنید و از رقبای خود در Google پیشی بگیرید. آیا به دنبال صرفه جویی در زمان و دسترسی به ابزارهای آسان و نکات عملی برای افزایش رتبه خود هستید؟ آره؟! سپس باید Yoast SEO Premium را دریافت کنید!

هنوز قانع نشدی؟ در این پست، ما همه چیز را در مورد مزایای Yoast SEO Premium و اینکه چرا سایت شما نمی تواند بدون آن کار کند – به یکی از افزونه های دیگر ما علاقه مند هستید، به شما خواهیم گفت؟ این پست را بررسی کنید!

محتوایی بنویسید که در موتورهای جستجو رتبه بندی کند

برای متمایز شدن در موتورهای جستجو، باید محتوایی با کیفیت بالا و سئو پسند بنویسید. سئو همچنان پادشاه (یا ملکه!) است. چرا؟ مردم محتوای سئو پسند فی نفسه نمی خواهند. آنها آنچه را که محتوای سئو پسند می تواند برای آنها انجام دهد را دوست دارند. شما باید متن خود را برای کلمات کلیدی مناسب بدون بهینه سازی بیش از حد بهینه کنید. متن شما باید به راحتی قابل خواندن باشد. شما قطعا باید کلمات کلیدی را در یک متن اضافه کنید. شما باید متن خود را بهینه کنید. با این حال، بهینه سازی برای موتورهای جستجو هرگز نباید خوانایی متن شما را به خطر بیندازد. این می تواند به رتبه شما آسیب برساند.

Yoast SEO Premium تجزیه و تحلیل پیشرفته ای دارد که اشکال مختلف و مترادف کلمات را تشخیص می دهد. این می تواند جمع، زمان گذشته و دیگر ترتیب کلمات را تشخیص دهد. می توانید کلمات کلیدی مرتبط را نیز اضافه کنید. با Yoast SEO Premium، می توانید متن خود را برای سئو بهینه سازی کنید بدون اینکه خوانایی متن را به خطر بیندازید.

مطالب پیشنهادی  جان مولر گوگل در پیوندهای سایت های خبری
تنظیم عبارات کلیدی و مترادف های مرتبط در افزونه Yoast Premium SEO
نمونه ای از متن بهینه سازی شده با Yoast SEO Premium برای [puppy training] با مترادف [obedience classes]

به گوگل کمک کنید تا سایت شما را درک کند

گوگل بسیار عالی است، اما برای درک ساختار سایت شما به کمک نیاز دارد. همیشه به خاطر داشته باشید که ربات های گوگل لینک های داخلی شما را دنبال می کنند. این راهی است که گوگل در سایت شما می خزد. یعنی شما نمی توانید هیچ بن بست یا 404 در سایت خود داشته باشید. در غیر این صورت گوگل گم می شود. Yoast SEO Premium به شما کمک می کند تا از تمام 404 ها مراقبت کنید مدیر تغییر مسیر

پست‌هایی که دارای تعداد زیادی هستند، برای Google مهم‌تر از پست‌هایی با پیوندهای داخلی کم یا بدون لینک هستند. این بدان معنی است که شما باید پیوندهای داخلی خود را بهینه کنید تا گوگل بداند مهمترین محتوا چیست. Yoast SEO Premium ارائه می دهد تمرینات عملی سئو به شما کمک می کند تا به سرعت ساختار پیوند داخلی خود را بهبود و بهینه کنید. همچنین، شما دریافت خواهید کرد پیشنهادات پیوند داخلی در هر پست برای تقویت بیشتر ساختار پیوند داخلی شما.

تمرین محتوای سنگ بنا در Yoast SEO Premium به شما کمک می کند تا به مهمترین مقالات پیوند دهید

سئوی یک وب سایت در حال رشد را مدیریت کنید

اگر به افزودن محتوا به وب سایت خود ادامه دهید، گوگل برای خزیدن در یک سایت بزرگ با مشکل بیشتری مواجه خواهد شد. و با محتوای قدیمی چه باید کرد؟ شما نباید محتوای قدیمی و قدیمی در سایت خود داشته باشید. چگونه همه آن را پیگیری می کنید؟

Yoast SEO Premium به شما کمک خواهد کرد نگهداری سئو. ما به شما یادآوری می کنیم که آن مقالات قدیمی را به روز کنید و به شما می گوییم که آیا ضروری ترین صفحات خود را به طور مرتب به روز نمی کنید. ما تمرینات سئو به شما کمک می کند سئوی خود را پیگیری کنید و انواع مشکلاتی را که در صورت بزرگ شدن سایت شما با آن مواجه خواهید شد، حل کنید. با تمرینات سئو، ما به شما کمک می کنیم کار را انجام دهید. ما کار را بسیار آسان کرده‌ایم که در سئوی سایت خود باقی بمانید و در زمان و تلاش گرانبهایتان صرفه‌جویی کنید. اگر مراحل تمرینات ما را دنبال کنید، مطمئن می شویم که وب سایت شما قابل خزیدن است.

مطالب پیشنهادی  طراحی مجدد سیستم عامل Wear OS فروشگاه Google Play در راه است [U]

Yoast SEO Premium همچنین به شما امکان می دهد به ویژگی اخیری که برای بهینه سازی خزیدن در سایت شما ساخته شده است دسترسی داشته باشید. را تنظیمات پاکسازی خزیدن به شما کنترل بیشتری بر روی URL ها، اسکریپت ها و ابرداده های غیر ضروری و بی اهمیت در وردپرس می دهد که می خواهید گوگل را از خزیدن باز دارید. وردپرس به طور خودکار این موارد را به سایت شما اضافه می کند و فقط سربار غیر ضروری را اضافه می کند. مسدود کردن این URL ها خزیدن سایت شما را آسان تر می کند – سایت شما را بسیار پایدارتر می کند!

در بخش بهینه سازی Crawl Yoast SEO Premium، گزینه های زیادی برای تنظیم دقیق خزیدن پیدا خواهید کرد.

با Yoast SEO آکادمی همه چیز را در مورد SEO بیاموزید

خرید Yoast SEO Premium به شما کمک می کند دسترسی به تمام دوره های آنلاین آکادمی Yoast SEO. و تو این را می خواهی! ما به شما کمک می کنیم تا با تحقیق کلمات کلیدی و نحوه راه اندازی یک استراتژی پیوند داخلی شروع کنید، اما همچنین همه چیز را در مورد داده های ساخت یافته به شما آموزش خواهیم داد. هر آنچه که می خواهید در مورد سئو بدانید در یکی از دوره های ما پوشش داده شده است.

هر دوره شامل چندین فیلم کوتاه، مطالب خواندنی و آزمون‌ها است. ما نکات عملی زیادی را به اشتراک خواهیم گذاشت که می توانید بلافاصله آنها را عملی کنید.

نمونه کوچکی از آنچه در آکادمی Yoast SEO موجود است

فقط چند ساعت تا سبز شدن در دوشنبه سایبری باقی مانده است!

منتظر چی هستی؟ حتما همین امروز سبز شوید و Yoast SEO Premium را با 30 درصد تخفیف خریداری کنید. و شروع به پیشی گرفتن از رقبای خود کنید! اما سریع باشید، زیرا این فروش برای همیشه ادامه نخواهد داشت…

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور