کاربران Pinterest می توانند با پیوندهای وابسته درآمد کسب کنند

Pinterest در حال راه اندازی روش های جدید برای کسب درآمد در سایت از جمله توانایی کسب پورسانت از طریق لینک های وابسته است.

اکنون ، کاربران Pinterest می توانند پین های ایده را به پین ​​های قابل خرید تبدیل کنند. هنگامی که سایر کاربران پس از کلیک روی پیوند موجود در پین ایده ، کالای دارای برچسب را خریداری می کنند ، کاربری که آن را ارسال کرده کارمزد دریافت می کند.

کاربران می توانند پین های ایده خود را با هر یک از میلیون ها پین محصول در Pinterest برچسب گذاری کنند. بر اساس داده های شرکت ، 89٪ بیشتر کاربران در معرض خرید محصولات برچسب زده شده در پین های ایده هستند تا پین های مستقل محصولات.

Pinterest همچنین گزارش می دهد که درگیری با پین های ایده به طور متوسط ​​9 برابر بیشتر از پین های استاندارد است.

تبلیغات

ادامه مطلب را در زیر بخوانید

Idea Pins که در ماه مه گذشته معرفی شد ، یک قالب ویدئویی چند صفحه ای است که هر کس دارای یک حساب تجاری در ایالات متحده ، انگلستان ، استرالیا ، کانادا ، فرانسه ، آلمان ، اتریش و سوئیس است.

Pinterest پین های ایده را به عنوان تکامل پین های داستان توصیف می کند ، به این معنا که آنها رفتاری مشابه دارند اما پین های ایده پس از یک دوره زمانی مشخص از بین نمی روند.

ایجاد پین ایده شامل موارد زیر است:

  • ضبط و ویرایش فیلم برای حداکثر 20 صفحه محتوا
  • ضبط صدا از طریق صدا ، بنابراین سازندگان می توانند صدای شخصی خود را اضافه کنند
  • انتخاب موسیقی توسط اپیدمیک صدا
  • ابزار انتقال حالت شبح (ایده آل برای کسانی که قبل و بعد از آن عمل می کنند!)
  • صفحات جزئی برای دستورالعمل ها یا مواد تشکیل دهنده
  • عناصر تعاملی مانند برچسب زدن افراد و برچسب ها
  • چند پیش نویس ذخیره می کند تا سازندگان بتوانند ایده های بیشتری منتشر کنند
  • گزینه های صادرات را برای به اشتراک گذاشتن محتوا فراتر از Pinterest صادر کنید
  • برچسب گذاری موضوع ، یک ویژگی انتشار است که به اتصال محتوا به علایق مرتبط کمک می کند

تبلیغات

ادامه مطلب را در زیر بخوانید

کاربران می توانند پین ایده های سازندگان را که در چرخ فلک در بالای خوراک خانه خود دنبال می کنند ، مشاهده کنند. علاوه بر این ، پین های ایده در نتایج جستجوی Pinterest ، برگه Today و در بالای نمایه های سازنده نشان داده می شوند.

سازندگان Pinterest به راحتی می توانند با برچسب گذاری محصولات در پین های ایده ، قابلیت خرید محتوای خود را کنترل کنند.

کاربران Pinterest می توانند با پیوندهای وابسته درآمد کسب کنند

علاوه بر این ، کاربران می توانند برنامه های وابسته خود مانند Rakuten و ShopStyle را ادغام کنند تا از توصیه های خود درآمد کسب کنند.

به روز رسانی در مشارکت های تجاری

بسیاری از سازندگان با مارک های تجاری مشارکت دارند و می خواهند محتوای مارک دار خود را در سراسر Pinterest برجسته کنند.

Pinterest ابزار جدید مشارکت های پولی را در بتا معرفی می کند که به سازندگان اجازه می دهد مشارکت های پولی خود را فاش کنند.

سازندگان محتوای مارک دار می توانند مارک هایی را که با آنها شریک هستند مستقیماً در پین ایده های خود اضافه کنند و پس از تأیید مارک مارک ، پین ایده دارای برچسب “مشارکت پرداخت شده” خواهد بود.

Pinterest در حال راه اندازی ابزار برچسب گذاری محصولات Idea Pins به تمام حساب های تجاری در ایالات متحده و انگلستان است و در ماه های آینده به کشورهای بیشتری ادامه خواهد داد.

تبلیغات

ادامه مطلب را در زیر بخوانید

ابزار مشارکت های پولی اکنون برای سازندگان منتخب در ایالات متحده ، انگلیس ، کانادا ، استرالیا ، ایرلند ، نیوزیلند ، فرانسه ، اسپانیا ، ایتالیا آلمان ، سوئیس ، اتریش ، سوئد ، برزیل ، آرژانتین ، مکزیک ، شیلی ، کلمبیا و پرو فعال است.

منبع: اتاق خبر Pinterest