کاربران به انجمن ها: SDK های دارای ویژگی اجتماعی برای تقویت تعامل با کاربران

عکس پروفایل Amity Hacker Noon

@رفاقترفاقت

با ویژگی های اجتماعی پلاگین و بازی با پشتیبانی Amity ، تعامل و حفظ کاربر را در برنامه خود تقویت کنید.

کیت توسعه نرم افزار (SDK) مدتهاست که ابزاری ضروری برای توسعه دهندگان در همه جا است. SDK ها در ایجاد برنامه های نرم افزاری برای سیستم عامل های مختلف ، سیستم عامل ها و زبان های برنامه نویسی ، تعداد زیادی از توسعه دهندگان را ذخیره کرده اند. SDK ها با تهیه بلوک های ساختمانی لازم ، از جمله کتابخانه ها ، اسناد ، نمونه کد ها ، فرایندها و راهنماها ، ادغام ویژگی های خاص در برنامه های خود را برای توسعه دهندگان آسان کرده اند.

بنابراین جای تعجب نیست که SDK ها همچنین یک راه حل ارزشمند برای توسعه دهندگان برنامه بوده اند که به دنبال پاسخ به سخت ترین چالش های درون برنامه خود هستند. به جای ایجاد یک قابلیت خاص به تنهایی – که به زمان ، منابع و هزینه بیشتری نیاز دارد – توسعه دهندگان برای حل آسان و سریع این مسائل ، SDK های برنامه آماده استفاده را انتخاب می کنند.

درگیر کردن کاربران ، نگرانی اصلی توسعه دهندگان است

یکی از چالش های ویژه SDK که می تواند در حل آن اطمینان حاصل کند ، اطمینان از تعامل کاربر در سیستم عامل های مختلف است. در یک بازار برنامه به طور فزاینده رقابتی ، جایی که 25٪ از کاربران تمایل دارند یک برنامه را پس از یک بار استفاده رها کنند ، توسعه دهندگان برنامه به دنبال راه حل هایی برای تعامل و در نهایت حفظ کاربران هستند.

طبق یک مطالعه ، کاربران 80-90٪ از برنامه های تلفن همراه را رها می کنند …