چگونه می توان یک پلت فرم آموزش الکترونیکی موفق مانند Coursera یا Udemy ایجاد کرد

آموزش الکترونیکی یکی از صنایعی است که رشد فوق العاده ای را تجربه کرده است. با توجه به تعداد بیشتر افراد در خانه های خود ، تقاضا برای آموزش آنلاین افزایش یافته است. سیستم عامل های آموزش الکترونیکی مانند Udemy تقریباً برای همه از مدرسه تا فارغ التحصیلی فرصت هایی را برای بهبود دانش و مهارت های تحصیلی خود ارائه می دهند. مدل کسب و کار تعیین می کند که چگونه از طریق بستر یادگیری الکترونیکی خود درآمد کسب خواهید کرد. چندین ویژگی وجود دارد که باید آنها را در وب سایت خود ادغام کنید تا عملکرد کامل را ارائه دهند. اینها شامل ویژگی های مشخصات دانش آموز ، جستجوی کلمات کلیدی خاص مانند موضوع ، سطح تخصص ، قیمت ها و موارد دیگر است.

تصویر
عکس نمایه Pinlearn Hacker Noon

@pinlearnپین لرن

نرم افزار بازار آموزش آنلاین خود میزبان با کلاس های زنده و دوره های خودآموز.

همه گیری تقریباً همه صنایع را تحت تأثیر قرار داده است. برخی از آنها بسیار شکوفا شدند ، در حالی که برخی به بن بست رسیدند. آموزش الکترونیکی یکی از صنایعی است که رشد فوق العاده ای را تجربه کرده است. با توجه به تعداد بیشتر افراد در خانه های خود ، تقاضا برای آموزش آنلاین افزایش یافته است. بسترهای آموزشی پیشرفته آنلاین تقریباً برای همه از مدرسه تا فارغ التحصیلی فرصت هایی را برای بهبود دانش و مهارت های تحصیلی خود ارائه می دهد.

اگر علاقمند به سرمایه گذاری در بخش آموزش الکترونیکی هستید ، در این وبلاگ اطلاعات مفیدی در مورد ایجاد یک پلت فرم آموزش الکترونیکی برای رشد خود خواهید یافت …