چگونه می توان اشتراک گذاری موقعیت مکانی خود را در iPhone (بدون اطلاع آنها) متوقف کرد

وقتی نمی خواهید کسی بداند کجا هستید ، پنهان کردن مکان شما ایده خوبی است. وقتی از iPhone استفاده می کنید ، مکان شما به طور مداوم با فروشنده و تعدادی برنامه و افراد به اشتراک گذاشته می شود. از سوی دیگر ، برخی از برنامه ها از داده های مکان شما سوء استفاده می کنند و آنها را به اشخاص ثالث می فروشند. در این پست ، من اطلاعاتی را درباره نحوه توقف اشتراک گذاری مکان خود بدون اطلاع آنها به اشتراک می گذارم.

تصویر
دریافت تصویر پروفایل ISP Info Hacker Noon

دریافت اطلاعات ISP

من یک وبلاگ نویس هستم

شکی نیست که iOS گزینه های سفارشی سازی کمتری برای مصرف کنندگان نسبت به اندروید دارد. در نتیجه ، تغییر بسیاری از ویژگی ها و عملکردها در iPhone دشوار است.

هنگام استفاده از iPhone ، موقعیت مکانی شما به طور مداوم با فروشنده و تعدادی از برنامه ها به منظور بهبود راحتی و تجربه کاربر به اشتراک گذاشته می شود. از سوی دیگر ، برخی از برنامه ها از داده های مکان شما سوء استفاده می کنند و آنها را به اشخاص ثالث می فروشند.

در این پست ، من اطلاعاتی را درباره نحوه توقف اشتراک گذاری مکان خود بدون اطلاع آنها به اشتراک می گذارم.

چگونه می توان بدون اطلاع آنها از اشتراک گذاری مکان خود جلوگیری کرد؟

گزینه های زیادی برای مخفی کردن و تغییر مکان در iPhone وجود دارد. وقتی نمی خواهید کسی بداند کجا هستید ، پنهان کردن مکان شما ایده خوبی است. از طرف دیگر ، تغییر مکان شما ممکن است برای دسترسی به ویژگی های خاص در برنامه های خاص ، مانند …