چرا Tinder ، AirBnB و Pokemon Go همه از Kubernetes استفاده می کنند

تصویر
عکس پروفایل MobiDev Hacker Noon

@موبیدفموبی دیو

شرکت توسعه دهنده نرم افزار معتمد از سال 2009. راه حل های DS / ML ، AR ، IoT سفارشی https://mobidev.biz

اشتراکات Tinder ، AirBnB ، Pokemon Go و Pinterest چیست؟ همه آنها بر روی پلت فرم Kubernetes اجرا می شوند. این مقاله توضیح می دهد که چرا مدیران فناوری اطلاعات باید با استفاده از این فناوری ارزیابی کنند ، چگونه می تواند به مشاغل کمک کند و شرایطی که نباید استفاده شود.

نگاهی خواهیم انداخت به موارد استفاده از فناوری اطلاعات شرکت در دنیای واقعی و همچنین برخی از چالش هایی که این فناوری با آن روبرو است و چگونگی استفاده صحیح از Kubernetes برای استفاده بیشتر از آن. کوبرنتس چیست؟

کوبرنتس چیست؟

برای کسانی که از آخرین اخبار فناوری آگاه هستند ، ممکن است ناگهان به نظر برسد که Kubernetes در سراسر جهان ظاهر شده است ، و به طور فزاینده ای محبوب شده است. Kubernetes که برای اولین بار در سال 2015 به توسعه دهندگان عرضه شد ، به تدریج به یک پلتفرم تبدیل شده است که تقریباً مورد علاقه جهانیان برای توسعه دهندگان است.

تصویر

اما آیا Kubernetes به همان نسبت مناسب مدیران فناوری است؟ و اگر چنین است ، چرا؟

Kubernetes یک پلتفرم منبع باز است که توسط Google ساخته شده و به کاربران امکان می دهد برنامه های ظرف دار را از طریق یک سری دستگاهها یا ماشین آلات مختلف هماهنگ و اجرا کنند. هدف Kubernetes کنترل کامل کل چرخه زندگی یک برنامه کانتینر دار است ، با روشهایی که در دسترس بودن بهبود می یابد …