پروژه های DeFi با بیشترین بازده

عکس پروفایل ATZ Hacker Noon

آیا شنیده اید که نشانه های DeFi در حال حاضر باید به همان روال بیت کوین در سال 2013 تلقی شود؟ مالی غیرمتمرکز (DeFi) به عنوان یک روند عمده در بازار ارزهای رمزپایه در حال افزایش است. افرادی که در این زمینه درگیر هستند ، پروژه های DeFi را “Money Legos” توصیف می کنند. آنها “Money Legos” نامیده می شوند زیرا پتانسیل زیادی برای ایجاد زیرساخت های مالی دارند.

بازار رمزنگاری شاهد هزاران برنامه کاربردی برای تجارت دارایی های دیجیتال و صدور وام رمزنگاری شده است. در سال 2021 ، داغترین خدمات پرطرفدار به اصطلاح “تولید محصول” متصل می شوند که از آن به عنوان استخراج نقدینگی نیز یاد می شود. این مورد با استخراج معمولی متفاوت است زیرا به تجهیزات و نرم افزاری نیاز ندارد. سرمایه گذاران به سادگی ارزهای رمزنگاری شده خاصی را دریافت می کنند که برای اضافه کردن به مجموعه نقدینگی پاداش دریافت می کنند.

این ارزها گاهی اوقات هزاران دلار سودآوری سالانه را فقط برای سپرده گذاری وعده می دهند ، اما متأسفانه برخی از آنها در روز راه اندازی اعتماد کاربران خود را سلب می کنند. چنین مواردی شما را به فکر وا می دارد: “چگونه توکن صحیحی را انتخاب کنم که دارای شهرت خوب و بازده بالایی باشد؟”. قبل از تصمیم گیری در مورد آن ، انجام تحقیقات دقیق و درک درستی از نحوه عملکرد DeFi و تولید محصول مهم است.

APY چیست؟

خوب ، اصطلاحی به نام APY وجود دارد (سالانه …