پرسش و پاسخ در BTC با Tongan Noble: نماینده پارلمان Lord Fusitu’a

لرد فوسیتوآ یک نجیب اهل تونگ است ، از نظر حرفه ای سیاستمدار است و وکیل دادگستری و حرفه است. او لایحه ای تهیه کرد که با هدف کمک به شهروندان تونگا از طریق تصویب بیت کوین ، زندگی آنها را بهتر می کند. این لایحه 30 درصد از هر حواله ای را به 40.1 درصد تولید ناخالص داخلی به ارزش بیش از 60 میلیون دلار اضافه می کند. این امر مردم را از پرداخت 15٪ مالیات بر کالا و خدمات برای همه چیز و افزایش درآمد مالیاتی معاف می کند. علاوه بر صرفه جویی در دارایی ای که سالانه 200 سال در CAGR-on افزایش می یابد.

تصویر
عکس پروفایل Black Swan Digital دارایی هکر ظهر

دارایی های دیجیتال Black Swan

شریک عمومی صندوق دارایی دیجیتال PE که از 1 ژانویه 2022 راه اندازی می شود

در حال بزرگ شدن در یک شهر روستایی با 700 نفر ، شانس صحبت من با یک نماینده مجلس در بهترین حالت بسیار ضعیف بود – چه برسد به اینکه در مورد سیستم های پولی ، سیاست ، حواله ها ، رشد تولید ناخالص داخلی و غیره با آنها صحبت کنم.

اما یک راه وجود دارد که منجر به بحث من با لرد فسیتوآ شد و آن #بیت کوین است. و از طریق آن بحث ، من دقیقاً فهمیدم که چرا او یک لایحه پیش نویس تهیه کرد که هدف آن کمک به شهروندان تونگا برای بهبود زندگی آنها از طریق پذیرش بیت کوین بود.

نگاهی به پادشاهی تونگا

تونگا یک کشور جزیره ای است که شامل بیش از 170 جزیره در اقیانوس آرام جنوبی است. تونگا در منطقه ای به وسعت ژاپن ، درست در شرق فیجی ، در جنوب ساموآ واقع شده است و در 2000 کیلومتری شمال شرقی نیوزلند واقع شده است.

تونگا یکی از دو …