نشانه های غیرقابل سرایت آینده هستند

عکس پروفایل Greenlabzmedia Hacker Noon

@کاسییمافیدونGreenlabzmedia

من در پلت فرم رده های بالا شرکت کرده ام ، Inc ، Success ، Thoughtcatalog ، نام آن را بگذارید!

اگر شما یک هنرمند ، طراح گرافیک یا انیماتور هستید ، ممکن است
در مورد NFT یا Nifties شنیده اید.

بنابراین NFT چیست؟

NFT مخفف Non-Fungible Token است. این یک دارایی دیجیتالی است ، مانند کارهای هنری ، که با استفاده از فناوری بلاکچین تأیید می شود. این دقیقاً همان فناوری است که برای همه ارزهای رمزپایه مانند Bitcoin ، Ethereum ، Dogecoin و سایر موارد دیگر استفاده می شود. این فناوری بلاکچین از شبکه ای از رایانه ها برای ثبت معاملات استفاده می کند و صحت و مالکیت را به خریداران ارائه می دهد. این روشی است که اساساً آثار هنری دیجیتال دارد – نوعی رد پای دیجیتالی که منشا و خرید و فروش یک قطعه هنری را در طول زمان نشان می دهد. یک هنرمند یک قطعه هنری دیجیتالی می سازد ، بیایید بگوییم GIF متحرک است و تعداد محدودی را در بازارهای NFT می فروشد. با اتمام این تعداد محدود ، دیگر مواردی در دسترس نیست.

بنابراین ممکن است بگویید “خوب اگر این یک GIF متحرک باشد ، من فقط می توانم آن را کپی کرده و روی تلفن خود بارگیری کنم ، و همچنین مالک آن خواهم بود ، پس چرا مردم تن های زیادی برای این پول می پردازند؟”

بله ، درست است که می توانید یک نسخه دقیق از آن را دریافت کنید ، اما در واقع مالک آثار هنری “واقعی و معتبر” بدون تأیید بلاکچین نیستید.