نرم افزار تشخیصی وسیله نقلیه: چگونه می توان مشکل اتومبیل را قبل از هزینه شما تشخیص داد

تصویر
عکس پروفایل ظهر Ayodele Johnson Hacker

@آئودلآیودل جانسون

کارشناس روابط عمومی دیجیتال ، علاقه مندان به فن آوری و بنیانگذار Activelinkpro.

پیشرفت فن آوری با ابزاری آسان و سریعتر در جنبه های مختلف زندگی ، جهان را به مکانی بهتر تبدیل کرده است. در بخش پزشکی ، ما برای حفظ سلامتی به طور منظم چکاپ های منظم را با پزشکان یا پزشکان خود انجام می دهیم ، درست است؟ ما در فرآیند زندگی بهتر و سالم تحت آزمایشات مختلفی از طریق چندین دستگاه و تجهیزات هستیم.

اکنون ، وقتی صحبت از اتومبیل می شود ، فرسودگی یکسانی برای وسایل نقلیه اتفاق می افتد ، به طوری که آزمایش های تشخیصی منظم کمک بزرگی در تشخیص مشکلات یا نقص عملکردها قبل از اینکه به تعمیرات پرهزینه نیاز داشته باشند ، یا در بدترین حالت ، خرابی در زمان نامناسب.

اگرچه ، اکثر دارندگان وسایل نقلیه آزمایش های تشخیصی دارند ، اما این یک عرف شده است که بر اساس آن مالکان وسیله نقلیه فقط هنگامی که خراب است یا دیگر نمی تواند به درستی کار کند ، وسیله نقلیه خود را به فروشگاه خودرو می برند.

اما استفاده از یک رویکرد تعمیر و نگهداری آینده نگری با استفاده از نرم افزار استاندارد و از همه مهمتر ابزارهای تشخیصی اتومبیل که شامل مزیت تشخیص مسائل است ، فواید بسیاری دارد: مدتها قبل از آن ، مشکلات مربوط به عملکرد موتور ، خواص اگزوز و سایر قسمتهای اصلی آن مشخص می شود. آنها یک …