نحوه کار WP-CLI: رابط خط فرمان برای وردپرس

عکس پروفایل Atul Jindal Hacker Noon

@atulhjindallآتول جیندال

با استفاده از PHP وب سایت ها و برنامه های عالی طراحی کنید

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای منبع باز محبوب است که وب سایت ها و وبلاگ های زیبایی ایجاد می کند. وردپرس معتبرترین CMS است ، زیرا تقریباً 64.2 درصد وب سایت ها با استفاده از آن ساخته شده اند. اکوسیستم وردپرس با مجموعه گسترده ای از مضامین و افزونه ها ، آن را به عنوان گزینه برتر در بین توسعه دهندگان وب سایت هایی که دوست دارند سایت هایی با قابلیت CMS بسازند ، دارد.

رابط خط فرمان وردپرس (CLI)

رابط کاربری آن مبتنی بر پوسته است و به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا کارهای اداری وردپرس را انجام دهند که در غیر اینصورت فقط از طریق داشبورد مدیریت امکان پذیر بود. Wp-admin یک رابط کاربری مبتنی بر وب است که برای تعامل با افزونه ها ، پست ها ، صفحات و موضوعات طراحی شده است.

به عبارت دیگر ، WP-CLI یک ابزار خط فرمان است که به توسعه دهندگان کمک می کند تا با تایپ دستورات تک کلمه ای از پوسته و انجام سریع کارها حتی بدون ورود به پنل مدیریت ، کارهای پیچیده ای را انجام دهند.

بهبود سرعت اجرا برای تهیه نسخه پشتیبان از پایگاه داده ، دسترسی به پرونده ها ، مدیریت قالب و پلاگین ، نصب و سایر مدیریت فنی باید از جمله توسعه دهندگان وب وردپرس باشد. به طور خلاصه ، با استفاده از WP-CLI وردپرس ، توسعه دهندگان می توانند با صرف وقت کمتری در انجام چنین کارهایی ، به آنها وقت بیشتری برای کار در سایر کارها بدهند …