نحوه استخدام در اپل به عنوان توسعه دهنده

اپل شرکت رویایی است که همیشه می خواستم در آن کار کنم. و من اینجا هستم … من موفق شدم! اینجا داستان من است. من یک ماه و نیم قبل از اولین مصاحبه غربالگری ام آماده شدم و هر روز 5-10 سوال را در Leetcode.com.com حل کردم. در اینجا خلاصه ای از بخش های مختلف است که من برای پرداختن به سوالات طراحی سیستم استفاده کردم. من جزئیات این بخش ها را با یک مثال در وبلاگ دیگری که در اینجا پیوند می دهم ، پوشش خواهم داد. متوجه شدم که برای اکثر سوالات جواب می دهد.

تصویر
عکس پروفایل نیمکره Shashank Thakur Hacker Noon

به عنوان مهندس ، همه ما شرکت های رویایی داریم که می خواهیم در آنها کار کنیم و با تأثیر گذاشتن بر زندگی میلیون ها نفر ، اثر خود را بر جای بگذاریم. اپل شرکت رویایی است که همیشه می خواستم در آن کار کنم.

و من اینجا هستم … من موفق شدم!

در اینجا داستان من وجود دارد – همه چیز در سال 2009 زمانی شروع شد که اولین آیفون خود را خریدم. من فقط عاشق تجربه و سهولت محصولی شدم که تازه کار می کند. در آن زمان بود که تصمیم گرفتم توسعه برنامه های iPhone را یاد بگیرم و این برنامه های زیبا را بسازم. بنابراین من در طول دوره کارشناسی ارشد خود یک Mac Book Pro خریدم که با توجه به وضعیت مالی که داشتم برایم دشوار بود. اما خوشحالم که این کار را کردم ، به سرعت یک دهه پیش یک توسعه دهنده موفق iOS هستم که اکنون در اپل کار می کند!

در اینجا نحوه آماده سازی من آمده است

به نظر من ، وقتی صحبت از انتظارات توسعه دهندگان تلفن همراه می شود ، شرکت ها …