“شبکه های اجتماعی غیر متمرکز بیشتر به کیفیت ذخیره محتوای علاقه مند هستند” آدام تاد

تصویر
عکس پروفایل Utsav Jaiswal Hacker Noon

@هاکرودلاوتساو جیسوال

VP of BD and Blockchain Editor @ Hacker Noon

سوال: سلام آدام ، چطور Blockster را برای مادرت توضیح می دادی؟ چگونه او واکنش نشان می دهد؟

نکته کلیدی در مورد Blockster این است که این یک بستر اجتماعی برای کاربران ارزهای رمزپایه و کسانی است که می خواهند درباره ارز رمزنگاری شده بیشتر بدانند و راه هایی برای کسب ارز رمزپایه پیدا کنند.

از محتوای تولید شده توسط کاربر پشتیبانی می شود و همراه با یک خبر خبری است تا کاربران بتوانند در مورد آخرین اقدامات به روز باشند ، وبلاگی که می توانند در آن مصرف کنند و محتوا ایجاد کنند ، یک جمع کننده قیمت ارز رمزنگاری شده تا بتوانند سکه های برتر را ردیابی کنند ، و بسیاری از ویژگی های دیگر که می توانند در سیستم عامل های دیگر پیدا شوند ، مانند صفحات گروهی ، تماس های کنفرانسی ، فیلم ها و غیره

توضیحات ساده این است که این یک ترکیب ترکیبی بین Facebook ، Medium و CoinMarketCap است. وقتی به مامانم گفتم که ، یک دفعه فهمید فقط با وجود بسیاری از سیستم عامل های چندپاره رسانه های اجتماعی منطقی است که همه رمزگذاری ها را زیر یک سقف ادغام کنیم.

سوال: شما کهنه کار سرمایه گذاری گسترده از اوج شکوفایی سال 2017 از طریق Digitex هستید. چگونه می توانید بگویید که صنعت با تغییر در صنعت فروش یک توکن دیگر چگونه تغییر کرده است؟

در آن زمان جمع آوری پول بسیار راحت تر بود. وقتی فروش توکن Digitex را شروع کردم ، هیچ تیم و تجربه ای نداشتم و هنوز هم بیش از 5 دلار جمع کردم …