سفر Freshworks به اولین IPO SaaS هند: یک شیرجه عمیق

بخش نرم افزاری هندی به عنوان سرویس (SaaS) با سرسام آوری در حال توسعه است ، اما عرضه عمومی NASDAQ Freshworks اوضاع را به سطح بعدی رسانده است. این شرکت که نرم افزار مشارکت مشتری را برای مشاغل ایجاد می کند ، پس از باز شدن سهام 21 درصد بالاتر از قیمت اولیه 36 دلار برای هر سهم ، 12.2 میلیارد دلار ارزش داشت. مجموعه محصولات Freshworks به عنوان ارائه بازاریابی ، پشتیبانی و فروش برای کل تجربه مشتری ، از بدست آوردن از طریق خاتمه روابط ، قرار گرفته است.

تصویر
عکس پروفایل اسکات دی. کلاری هکر ظهر

اسکات دی کلاری

مجری پادکست داستان موفقیت | بنیانگذار/مدیر عامل @ROIOverload | فوربس، هکرنون، استارتاپ

Freshworks (قبلاً Freshdesk) به مدت طولانی پیشروترین چراغ در صنعت SaaS هند بوده است. این اولین اسب شاخدار SaaS هند بود که نه تنها به موفقیت بزرگی دست یافت، بلکه موج دوم شرکت های جدید SaaS را آغاز کرد، در حالی که در مسیر تبدیل شدن به ابرقدرت SaaS هند بود.

از سال گذشته ، بخش نرم افزاری هند به عنوان سرویس (SaaS) با سرسام آوری در حال توسعه است ، اما عرضه عمومی NASDAQ Freshworks اوضاع را به سطح بعدی رسانده است.

این شرکت که نرم افزار مشارکت مشتری را برای مشاغل ایجاد می کند ، پس از باز شدن سهام 21 درصد بالاتر از قیمت اولیه 36 دلار برای هر سهم ، 12.2 میلیارد دلار ارزش داشت.

چگونه همه چیز شروع شد؟

کارهای تازه ، که …