دلایل استفاده از بسترهای نرم افزاری VOD سفارشی

تصویر
عکس پروفایل Max Kalmykov Hacker Noon

@ماکسمالمیکوفماکس کالمیکوف

VP ، رسانه و سرگرمی در DataArt. علاقه مند به فن آوری از نیویورک.

طی سالهای اخیر ، تعداد فزاینده ای از شرکت ها ساخت سیستم عامل های سفارشی VOD را ترجیح داده اند. دلایل این روند متفاوت است. برای برخی ، این در مورد انعطاف پذیری و ویژگی ها است. برای دیگران ، این مسئله داشتن کنترل کامل بر محتوای آنها یا صرفاً یک موضوع ترجیحی است. اما صرف نظر از دلایل ، توجه به این نکته ضروری است که ساخت یک پلت فرم سفارشی VOD برای تکمیل به منابع گسترده ای نیاز دارد.

چالش ها و مزایایی که شرکت ها را به سمت تصمیم گیری سوق می دهد چیست؟ آیا این انتخاب عاقلانه ای برای شرکت شما است؟ چه گزینه های دیگری برای کنترل بیشتر محتوای ویدیوی خود در دسترس است؟ اینها س questionsالاتی است که در این مقاله به آنها خواهم پرداخت.

سیستم عامل های سفارشی VOD: جوانب مثبت ، منفی ، و همه چیز بین

ساخت یک پلت فرم پخش جریانی سفارشی VOD کاری پرمصرف است. هزینه توسعه می تواند به سرعت در ساعتهای زیادی که برای تکمیل کار لازم است ضرب شود. اگر بودجه ای برای آن در نظر گرفته اید ، پس یک گزینه عالی است.

یک پلت فرم سفارشی VOD با توجه به مشخصات دقیق شما طراحی شده است. شرکتها با درج فقط ویژگیهایی که شما نیاز دارید ، از مزیت یک رابط کاربری ساده برخوردار می شوند. یک طراحی سفارشی همچنین ظاهر و احساس شخصی را تسهیل می کند ، که می تواند …