در مورد آینده “DeFi اخلاقی”: مصاحبه با وسیم مملوک

مالی غیر متمرکز (DeFi) مرحله اصلی را با هدف حذف الزامات کنترل متمرکز برای مدیریت سیستم مالی آغاز کرده است. واسیم مملوک ، نایب رئیس پلت فرم نیمبوس ، سخت در تلاش است تا اطمینان حاصل کند که بخش هایی از این پلتفرم دارای گواهینامه سازگار با شریعت هستند. ارزش کل قفل شده (TVL) در پروژه های DeFi در اوایل ماه سپتامبر به 175 میلیارد دلار رسید ، اما TVL فقط در فوریه 2021 از 40 میلیارد دلار عبور کرد. هرکسی که بتواند با ارزهای رمزپایه در بانکداری اسلامی ازدواج کند ، در میانه یک بحران قرار می گیرد. بازار بالقوه بسیار سودآور

تصویر
عکس پروفایل دیوید اسمیت هکر نون

دیوید اسمیت

متخصصان فناوری ، رمزنگاری ، علاقه مندان به DeFi

واضح است که فناوری بلاک چین با سرعت فوق العاده ای در حال رشد است و انقلابی در دنیای رمزنگاری ایجاد کرده است. مالی غیر متمرکز (DeFi) مرحله اصلی را با هدف حذف الزامات کنترل متمرکز برای مدیریت سیستم مالی برداشته است.

علی رغم استفاده از دفترکل های توزیع شده برای ذخیره داده ها به صورت غیر متمرکز ، اکثر سیستم عامل ها و مبادلات در سراسر جهان رمزنگاری هنوز متمرکز هستند.

DeFi امیدوار است که اوضاع را تکان دهد و مطمئناً در مسیر درستی قرار دارد. ارزش کل قفل شده (TVL) در پروژه های DeFi در اوایل ماه سپتامبر به نزدیک 175 میلیارد دلار رسید. TVL فقط در فوریه 2021 از 40 میلیارد دلار عبور کرد.

یک سریال …