خبرهای جدید: گروه راه اندازی و اسلک به معنای آفرینش

تصویر
عکس پروفایل لی جین هکر نون

@لیجینلی جین

من یک بنیانگذار و مدیر شریک در Atelier ، یک شرکت VC در مراحل اولیه هستم.

به معنای آفرینش با آدام دیویدسون و یک جامعه جدید اسلک است

سلام خوانندگان ، چند خبر سریع:

1. معنی خلقت

من در حال راه اندازی یک گفتگوی جدید به نام Means of Creation با Nathan Baschez از بسته خبرنامه Everything هستم. هر جمعه ، ما با بنیانگذارانی که در حال ساخت شرکت هایی هستند که باعث می شوند مردم بتوانند از اشتیاق خود درآمد کسب کنند و آنچه را که برای زندگی خود دوست دارند انجام دهند ، مصاحبه می کنیم. می توانید قسمت های گذشته ما را در YouTube و در پادکستی که به زودی راه اندازی می شود تماشا کنید.

این جمعه ، 14 آگوست در ساعت 2 بعدازظهر ، من قصد دارم یک بحث در مورد بزرگنمایی زنده با آدام دیویدسون در مورد Passion Economy داشته باشم. او یکی از بنیانگذاران پادکست Planet Money NPR و نویسنده ستاد نیویورکر است که نویسنده “اقتصاد شور: قوانین جدید برای پیشرفت در قرن بیست و یکم” ، کتابی است که داستان افرادی را که به دنبال رویاهای خود برای ساخت یک امرار معاش او همچنین در اینجا یک خبرنامه می نویسد.

تصویر

ما در مورد اینکه چگونه هر یک به طور مستقل به پایان نامه های خود در مورد Passion Economy رسیده ایم ، چگونه سازندگان می توانند موفق باشند و چه فرصت هایی برای استارت آپ ها در فضا وجود دارد ، بحث خواهیم کرد. نیمه دوم پرسش و پاسخ با جامعه را نشان می دهد.

می خواهید به صورت زنده به ما بپیوندید؟ ثبت نام در این لینک: اینجا ثبت نام کنید

2. اقتصاد شور و شوق …