تعصبات در ردیاب های تناسب اندام

تصویر
عکس پروفایل Markup Hacker Noon

@TheMarkupعلامت گذاری

سازمانی غیر انتفاعی که به روزنامه نگاری و محافظت از حریم خصوصی فناوری اطلاعات مبتنی بر داده اختصاص دارد.

اگر پوست تیره تری دارید ، هنگام راه رفتن مرتباً مرتب می شوید یا مرتباً کالسکه ای را هل می دهید ، می تواند داده ها را دور بیندازد

در مطالعه ای در سال 2019 ، 18 شهروند مسن در حالی که با ردیاب های تناسب اندام مسلح بودند ، در برخی از تردمیل ها قدم زدند. آنها وسایلی را به مچ و مچ پا بسته بودند ، به کمربند بسته بودند و به دور سینه هایشان بسته بودند. اما حتی با وجود تمام این ردیاب ها ، افراد سالخورده نمی توانستند تعداد دقیق قدم ها را بدست آورند ، زیرا حرکات آنها خیلی کند بود و نمی توانست حسگرهای دستگاه را تحریک کند.

ردیاب های تناسب اندام تجاری برای همه موارد غیر از مراحل ردیابی استفاده می شوند. آنها ضربان قلب را اندازه گیری می کنند ، الگوی خواب را ردیابی می کنند و میزان متابولیسم پایه و کالری سوزانده شده را محاسبه می کنند. از آنها در آزمایشات بالینی ، آزمایشگاههای تحقیقاتی و شرکتهای بیمه و برنامه های سلامتی شرکتها استفاده می شود.

اما آیا آنها واقعاً به اندازه کافی قابل اعتماد هستند؟

روش های مختلفی وجود دارد که ممکن است ردیاب تناسب اندام شما به اشتباه انجام شود ، به خصوص اگر در یک مشخصات جمعیتی نسبتاً باریک قرار نگیرید: رنگ پوست روشن ، در سنین 20 یا 30 سالگی ، با سطح آمادگی جسمانی متوسط ​​و راه رفتن “هدفمند”. (یک دقیقه دیگر به آن خواهیم رسید.)

شمارنده های گام: این چیزی نیست که آنها می دانند ، بلکه آن چیزی است که آنها تصور می کنند

دستگاه ها …