تأیید هویت دارای AI: محافظت از دروازه های پرداخت دیجیتال

هوش مصنوعی تقریباً ابعاد تقریباً همه بخش های اطراف ما را تغییر می دهد. تخمین زده می شود که 10.9 میلیارد در اتوماسیون فرآیندهای هوشمند (IPA) در سال 2021 هزینه شود. برنامه های کاربردی قابل توجه هوش مصنوعی در پیشگیری از کلاهبرداری ، ایمن سازی داده های مشتریان و موارد دیگر استفاده می شود. ارزش روندهای Fintech 26.5 تریلیون دلار آمریکا در سال 2022 است. با استفاده از ماژول های تأیید هویت با استفاده از هوش مصنوعی در سیستم ها ، سرقت های مختلف هویت ، تسخیر حساب ها و کلاهبرداری های مالی کاهش می یابد.

تصویر
عکس پروفایل TaraCruz Hacker Noon

@تاراکروزتاراکروز

بلاگر | نویسنده محتوا | مشارکت کننده

امروزه فناوری با خودکارسازی وظایفی که زمانی نیاز به دخالت انسان داشتند ، جهان را شگفت زده کرده است. از خرید آنلاین گرفته تا عملیات بانکی ، همه چیز تنها با یک کلیک فاصله دارد. با این حال ، سیستم عامل های دیجیتالی در برابر تقلب و حملات آسیب پذیر هستند. راه حل های تأیید هویت پاسخی برای این چالش ها است.

کمی در مورد هوش مصنوعی

ساده ترین از همه ، هوش مصنوعی را می توان هوش ماشین ها برای انجام کارهایی دانست که قبلاً توسط انسان انجام می شد. این از گردش کار رباتیک استفاده می کند و بر بخش های مختلف تسلط دارد.

نیاز شدید مشاغل در تأیید هویت مشتریان خود را می توان با یک سیستم تأیید هویت مبتنی بر هوش مصنوعی برآورده کرد. ایده اصلی …