باران حملات سایبری است: امنیت سایبری در ابر

عکس پروفایل Pavan Belagatti Hacker Noon

هر جنبه دیجیتالی اگر به درستی کنترل نشود با خطر امنیتی همراه است. با استفاده از میلیاردها نفر از فن آوری های آنلاین و دیجیتالی در سراسر جهان ، فرصت های زیادی برای هکرها برای شکستن دیوار امنیتی و ایجاد ناآرامی در اطراف وجود دارد. اخبار مربوط به امنیت سایبری این روزها بیش از حد مکرر شده است. ما شاهد استخراج بیت کوین ، سرقت اعتبار کارت اعتباری ، تزریق کد مخرب به سیستم ها ، سرقت اطلاعات محرمانه و غیره هستیم.

امروزه این فقط داشتن سرعت ، دستیابی سریع به مشتریان ، تنظیمات آسان ، ویژگی های مغزآلود و غیره نیست ، بلکه بیشتر در مورد امنیت و امنیت سیستم ها ، داده ها یا ویژگی های شما است.

امنیت سایبری چیست؟

این رویکرد و رویه ایمن سازی داده های الکترونیکی ، شبکه ها ، سیستم های رایانه ای و هر نوع زیرساخت دیجیتالی از حملات مخرب است. بانک ها ، م institutionsسسات آموزشی ، شرکت های فناوری ، ارگان های دولتی ، خانه های رسانه ای انتشاراتی ، بیمارستان ها و هر بخشی در زیرساخت های امنیت سایبری سرمایه گذاری می کنند تا از اطلاعات مشتری ، اسرار و اطلاعات تجاری خود در برابر مهاجمان محافظت کنند.

یک استراتژی قوی امنیت سایبری یک وضعیت امنیتی حیاتی برای مقابله با جرایم سایبری خطرناک و حملات مخرب است که برای دسترسی ، استخراج ، تزریق ، حذف یا اخاذی به سیستم ها و داده های محرمانه یک شرکت یا توسعه دهنده ایجاد شده است. در قسمتهای بعدی این …