آمازون سیاست بازگشت به دفتر را نرم می کند ، می گوید کار از راه دور خوب است

(بلومبرگ) – Amazon.com Inc به مدیران شرکت اجازه می دهد تا تصمیم بگیرند که چه زمانی کارکنان شرکت باید به دفتر بازگردند – در صورت وجود – با تغییر موضع قبلی خود مبنی بر اینکه کارگران باید از ماه ژانویه کار خود را از سر بگیرند.

اندی جسی ، مدیر اجرایی ، در ایمیلی به کارکنان خود می گوید: “ما عمداً چند روز یا چند روز را تجویز نمی کنیم – این برای مدیران است که با رهبران و تیم های ارشد خود تعیین کنند.” “تصمیمات باید براساس آنچه برای مشتریان ما م effectiveثرتر است هدایت شود. و جای تعجب نیست که همه ما بدون توجه به محل کار ، به نحوه ارائه خدمات برای مشتریان ادامه خواهیم داد. “

مانند بسیاری از شرکت ها ، آمازون برنامه های بازگشت به کار خود را در میان افزایش نوع دلتا Covid-19 تنظیم کرده است. چند ماه پیش ، این شرکت در اوایل سپتامبر کارکنان شرکت را می خواست. دو ماه پیش ، این زمان بندی تا اوایل ژانویه به تعویق افتاد. قبلا ، این شرکت همچنین کارکنان را تشویق می کرد که حداقل سه روز در هفته به دفتر مراجعه کنند.

این همه گیری همه شرکت ها را مجبور کرده است تا سیاست های خود را در مورد محل کار افراد تجدید نظر کنند ، و آمازون آخرین موردی است که نشان می دهد برای انجام کارهای بیشتر از راه دور آماده است.

این شرکت بیش از 75000 نفر در منطقه سیاتل مشغول به کار است که اکثر آنها در مجموعه دفتر مرکزی شرکت و در نزدیکی بلوو کار می کنند. این شرکت همچنین دارای دفاتر اصلی در منطقه خلیج سان فرانسیسکو ، شهر نیویورک ، بوستون ، منطقه لس آنجلس و محل پردیس جدید خود در حال ساخت در نزدیکی واشنگتن است.