یک معدن طلای مخفی پنهان: فروش توکن CoinList

عکس پروفایل Noam Levenson Hacker Noon

@NoamLevensonنوام لوانسون

نویسنده https://twitter.com/noamlevenson

همه ما همیشه به دنبال یک لبه هستیم. مشکل این است که ، به ویژه با رمزنگاری ، لبه معمولا به معنی پروژه های مشکوک و کلاهبرداری های بالقوه است. من می خواهم یک معدن طلای بالقوه را که پیدا کردم با شما به اشتراک بگذارم. FYI – فروش رمزهای CoinList برای شهروندان ایالات متحده ، کانادا یا چین در دسترس نیست.

من در مورد صحبت CoinList و فروش توکن آنها. (این یک کد ارجاع است. هرکدام هنگام خرید یا فروش 100 دلار + دارایی 10 دلار در BTC کسب خواهیم کرد).

چرا فروش رمز CoinList را دوست دارم؟ من در حباب ICO 2017 در رمزنگاری بودم. من می دانم که سرمایه گذاری در پیشنهادهای عمومی اولیه چیست و می دانم ارزیابی صادقانه کیفیت پروژه ها چقدر سخت است. من قبلا کلاهبرداری کرده ام و واقعاً سعی کردم تحقیق خودم را انجام دهم. بنابراین ، CoinList را دوست دارم زیرا آنها کاملاً انتخاب می کنند که از چه پروژه هایی پشتیبانی می کنند و به چه کسی اجازه می دهند در فروش خود شرکت کند. این هم برای شرکت ها و هم برای سرمایه گذاران خوب است. تا کنون ، من از کیفیت ارائه شده آنها بسیار تحت تأثیر قرار گرفته ام. پلت فرم آنها همچنین از نظر قابلیت و قابلیت استفاده بسیار عالی است.

می خواهم به چند نکته بپردازم:

  1. CoinList چیست؟
  2. فروش توکن در CoinList چگونه انجام شده است؟
  3. قبل از مشارکت در هر یک از فروش ها ، باید چه چیزهایی را بدانید؟

لیست سکه ها …