یک مطالعه عمیق در مورد پیش بینی سقوط انسان با استفاده از هوش مصنوعی

طبقه بندی سقوط و حرکت انسان یک سیستم جامع است که می تواند با استفاده از یادگیری ماشین ساخته شود. با این حال، همکاری بین یادگیری ماشین و مراقبت های بهداشتی مسیر را برای راه حل های نوآورانه هموار می کند.

در این راهنما، طبقه‌بندی عمیق سقوط و حرکت انسان، فناوری‌های کلیدی مورد استفاده برای ساختن در طول تحقیق، نمای جامع هر فناوری، مجموعه داده‌ها و کارهای آینده را خواهید فهمید. بیایید به جزئیات بپردازیم!

زمینه

یکی از حیاتی‌ترین جنبه‌های مراقبت‌های بهداشتی و ایمنی، پیشگیری از افتادن در میان سالمندان و افراد دارای مشکلات حرکتی است. در سال‌های اخیر، نوآوری‌های تکنولوژیک راه را برای رسیدن به راه‌حل‌های نوآورانه و خلاقانه هموار کرده‌اند. بنابراین، یادگیری ماشین به یکی از موثرترین ابزارهای مورد استفاده برای تشخیص سقوط انسان تبدیل شده است. این یک روش تحول‌آفرین جامع است که از داده‌های حسگر فیزیکی از شبیه‌سازی‌ها استفاده می‌کند و حوادث سقوط را به شیوه‌ای بهتر و پیشرفته‌تر شناسایی و به آن پاسخ می‌دهد.

در این مطالعه دقیق، چندین تکنیک یادگیری ماشینی برای کشف مشکلات مربوط به تشخیص سقوط انسان استفاده شده است. اینها شامل روش‌های کلاسیک مانند K-Nearest Neighbor (KNN) و ماشین‌های بردار پشتیبان (SVM) می‌شود که فناوری اولیه برای تنظیم صحنه بوده است.

Source link