یک سایت گالری با 11ty بسازید

عکس پروفایل نویسنده

این یک راه حل برای راه اندازی یک وب سایت با Eleveny ، یک تولید کننده سایت ثابت ثابت است. من سعی می کنم تمام مراحل مربوطه را لیست کنم تا در صورت اقدام به پروژه مشابه بتوانید آن را دنبال کنید. من یک سایت گالری ایجاد کردم که هدف آن نمایش آثار هنری گرافیکی است.

فن آوری های استفاده شده در این آموزش Eleventy ، زبان قالب مایع و Bootstrap برای CSS پاسخگو است. من همچنین از برخی اسکریپت های پایتون برای ایجاد و اصلاح پرونده های Markdown استفاده کردم و این سایت را در AWS در یک سطل s3 با توزیع CloudFront میزبانی کردم. شما می توانید محصول نهایی این پروژه را در kingspook.com مشاهده کنید.

ابتدا یادداشتی سریع درباره تاریخچه kingspook. برادرم زک هنرمند ، نویسنده و موسیقی دان بسیار با استعدادی بود و در طول زندگی خود مدام هنر خلق می کرد. کینگ اسپوک شخصیتی بود که معمولاً فقط سر او ظاهر می شد و مرتباً در اواخر دهه 90 توسط زاک کار می کرد. به طرز غم انگیزی ، ما برادرم را 15 سال پیش در اثر یک سانحه تصادف از دست دادیم. در آن زمان ، مادرم وب سایتی ایجاد کرد تا هنر خود را به نمایش بگذارد.

او می خواست سریع و آسان چیزی را به دست بیاورد بنابراین یک سایت وردپرس ایجاد کرد. او تصاویر زیادی از هنر برادرم را بارگذاری کرد و آن را در دامنه “kingspook.com” قرار داد. این سایت نگهداری نمی شد و پس از گذشت چندین سال ، سایت هک شد و مجبور به از بین بردن آن شد. در آن مرحله ، من …