یک بستر قرارداد پایدار هوشمند برای امکان استخراج ETH و از بین بردن دستکاری نهنگ

عکس پروفایل نویسنده

@CryptoAdventureCrypto Adventure

بهترین نقطه برای یک ماجراجویی جذاب برای همه رمزنگاری ها.

پروژه های جریان اصلی در دنیای DeFi ادامه دارند و قصد دارند خدمات مالی مناسبی را به همه ارائه دهند. بهره گیری از فناوری ethereum یکی از بهترین تقویت هایی است که پروژه ها برای پیشرفت در بازار تطبیق داده اند.

علاوه بر این ، تولید محصول به یک تجارت سودآور در بازار رمزنگاری تبدیل شده است از این رو که کاربران پس از سرمایه گذاری در سیستم عامل های DeFi ، به تأمین کنندگان نقدینگی تبدیل می شوند. در عوض ، سرمایه گذاران برای اختصاص امور مالی خود پاداش و پاداش دریافت می کنند.

پروتکل عملکرد DeFi ، به عنوان DYP لقب گرفته ، همان نقش را در فضای DeFi ایفا می کند در حالی که فناوری قرارداد هوشمند Ethereum آن را تنظیم می کند. پلت فرم رمز ERC-20 دارای چند ویژگی است ، بسیاری از قابلیت ها را در یک اکوسیستم واحد ، به ویژه استخراج از اتریوم ، که به عنوان یکی از بهترین ارزهای رمزپایه امروزی افتخار می کند ، پیاده سازی می کند.

قراردادهای هوشمند و نحوه استفاده DYP از سیستم خودکار

به بیان ساده ، قراردادهای هوشمند برنامه های رایانه ای هستند که براساس آنچه کاربر تنظیم می کند ، اجرا می شوند. این کدها (توابع) موجود در زنجیره بلوک اتریوم را شامل می شود. مشابه قرارداد عادی ، قراردادهای هوشمند به طور خودکار قوانین را از طریق کد اجرا می کنند ، به شرط آنکه کاربران بنزین کافی داشته باشند و برخی از زبان های قرارداد هوشمند را بیاموزند.

از طرف دیگر ، گاز …

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور