یک بازار ناشناس ناشناس برای تجارت فلزات گرانبها

عکس پروفایل نویسنده

@skskSK

کار در تیمی که یک پلتفرم تجاری متن باز ، مبتنی بر tor ، به نظیر به نظیر ایجاد می کند https://www.freemarket.one/

ایده یک بازار ناشناس واقعاً غیرمتمرکز جدید نیست ، بلکه سابقه طولانی در بین انجمن های رمزنگاری و رمزنگاری دارد. در گذشته تلاش های مختلفی برای تحقق بخشیدن به آن صورت گرفت ، از جمله Satoshi Nakamoto ، نویسنده اصلی بیت کوین ، که همچنین سعی در اجرای بازار در کد بیت کوین داشت. با این حال ، احتمالاً به دلیل پیچیدگی مرتبط با چنین پیاده سازی ، کد بعداً حذف شد.

https://twitter.com/IvanOnTech/status/1184007665938321408
https://twitter.com/jb55/status/1204317481004748801

FreeMarketOne توسط xRhodium از مزایای فناوری بلاکچین استفاده می کند و یک بازار نظیر به نظیر ، ناشناس و غیرمتمرکز را برای سرمایه گذاران و بازرگانانی که تجارت فلزات گرانبها را انجام می دهند فراهم می کند. این به خریداران و فروشندگان این امکان را می دهد که بدون هیچ واسطه ای مستقیماً با یکدیگر ارتباط برقرار کرده و تجارت کنند. این باعث می شود که اطلاعات شخصی و سابقه تجارت شما به دست اشتباه نرسد.

بستر FreeMarketOne به تجار آزادی کامل می دهد تا با بازیکنان جهانی ارتباط برقرار کنند و فلزات گرانبها را معامله کنند بدون هیچ محدودیت ، هزینه و محدودیتی. این برنامه تضمین می کند که هویت همیشه در برابر نهادهای نظارتی ، دولت ها و افراد دیگر محافظت می شود. بهترین…

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور