یادگیری هوش مصنوعی مولد با Google Cloud: دوره های جدید از مقدماتی تا پیشرفته

هوش مصنوعی مولد نوعی از یادگیری ماشینی و هوش مصنوعی (AI) است که در حال حاضر توجه زیادی را به خود جلب کرده است و ما می‌خواهیم با به اشتراک گذاشتن آخرین آموزش‌های موجود از Google Cloud به شما کمک کنیم یک قدم جلوتر باشید. در این وبلاگ، ما منابعی را گردآوری کرده‌ایم تا به شما کمک کنیم در مورد هوش مصنوعی مولد، تأثیر آن بر کسب‌وکار شما و نحوه استفاده از آن بیاموزید.

مشتریان جدید Google Cloud از HackerNoon 300 دلار به اضافه 50 دلار اعتبار اضافی برای آزمایش، استقرار و کاوش Google Cloud به مدت 90 روز دریافت می‌کنند. با استفاده از لینک اینجا شروع کنید.

ما داریم گزینه‌های آموزش هوش مصنوعی کاملاً جدید و دائماً در حال افزودن به کاتالوگ آموزشی ما در Google Cloud Skills Boost. این شامل دو مسیر یادگیری است که هر کدام دارای محتوای جامع است: یکی برای مخاطبان غیر فنی (مقدمه)مقدمه ای بر مسیر یادگیری هوش مصنوعی مولد'، و دیگری برای متخصصان فنی (پیشرفته تر) است.مسیر یادگیری هوش مصنوعی مولد برای توسعه دهندگان'. کمتر تعهد زمانی را ترجیح می دهید؟ دوره‌ها و آزمایشگاه‌های فردی را با موضوعاتی انتخاب کنید که متناسب با علاقه خاص شما باشد.

با استفاده از فناوری Google Cloud، هوش مصنوعی مولد روشی را که سازمان‌ها با بهره‌گیری از داده‌ها انجام می‌دهند، دوباره به تصویر می‌کشد. این موارد استفاده بسیار گسترده است، از داشتن مکالمات هوشمندانه با و ایجاد ثروتمند…

Source link