گوگل گواهی دیجیتال مارکتینگ جدید را معرفی کرد

گوگل در تلاشی برای کمک به جویندگان کار و کارفرمایان در کسب مهارت‌های لازم برای موفقیت در کسب‌وکار آنلاین، یک گواهی شغلی جدید در بازاریابی دیجیتال و تجارت الکترونیک راه‌اندازی می‌کند.

گواهی جدید توسط انجمن آژانس های تبلیغاتی آمریکا (4A) و فدراسیون تبلیغات آمریکا (AAF) تایید شده است.

علاوه بر این، گوگل قول داده است که به هر کسب و کار ایالات متحده تا 500 بورسیه گواهی شغلی Google برای کمک به ارتقای مهارت کارمندان خود بدهد.

در بخش بعدی در مورد اطلاعیه های امروز در مورد گواهینامه های شغلی Google بیشتر بخوانید.

گواهی شغلی گوگل در بازاریابی دیجیتال و تجارت الکترونیک

برنامه گواهینامه جدید گوگل به جویندگان کار آموزش می دهد که چگونه مشتریان آنلاین پیدا کنند، محصولات یا خدمات را بفروشند، و تجزیه و تحلیل و اندازه گیری بازاریابی را انجام دهند.

گواهی دیجیتال مارکتینگ و تجارت الکترونیک از Google تجربه عملی را با ابزارها و پلتفرم های بازاریابی دیجیتال از جمله:

  • کانوا
  • تماس مداوم
  • هوت سوئیت
  • HubSpot
  • MailChimp
  • Shopify
  • توییتر
  • تبلیغات گوگل
  • تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل

مانند تمام گواهی‌های شغلی Google، به افرادی که این گواهینامه را دریافت می‌کنند، از طریق کنسرسیوم کارفرمایی متشکل از بیش از 150 شرکت، در یافتن شغل کمک می‌شوند. همه شرکت ها دارندگان گواهی را برای مشاغل سطح ورودی مرتبط در نظر می گیرند.

گواهینامه های شغلی گوگل چیست؟

گوگل در سال 2018 گواهینامه های شغلی را برای پشتیبانی از مهارت در زمینه های پرتقاضا توسعه داد.

Google گزارش می دهد که در Coursera موجود است، بیش از 70000 نفر از این برنامه در ایالات متحده فارغ التحصیل شده اند.

علاوه بر این، 75 درصد از کسانی که فارغ التحصیل شده اند می گویند که این گواهی تاثیر مثبتی در شغل خود، مانند شغل جدید، دستمزد بالاتر، یا ترفیع، طی شش ماه پس از تکمیل داشته است.

گواهینامه های شغلی Google در زمینه هایی مانند تجزیه و تحلیل داده ها، پشتیبانی فناوری اطلاعات، مدیریت پروژه، طراحی تجربه کاربر (UX) و اکنون تجارت الکترونیک و بازاریابی دیجیتال در دسترس هستند.

ثبت نام در یک برنامه گواهینامه نیازی به مدرک یا تجربه ندارد و می تواند طی سه تا شش ماه از تحصیل پاره وقت تکمیل شود.

لیزا گولبر، بنیانگذار Grow with Google، در یک بیانیه مطبوعاتی می گوید:

«تکنولوژی به رشد اقتصادی و فرصت‌های شغلی ادامه می‌دهد. ضروری است که هم جویندگان کار و هم شرکت ها به مهارت های مورد نیاز برای رشد حضور آنلاین و باز کردن زمینه های جدید پتانسیل اقتصادی دسترسی داشته باشند.

گوگل خوشحال است که از طریق گواهی دیجیتال مارکتینگ و تجارت الکترونیک و تعهد ما به کمک به هر کسب‌وکار آمریکایی برای ارتقای مهارت کارکنان خود بدون هیچ هزینه‌ای خوشحال است.»

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد گواهینامه‌های شغلی Google و نحوه دسترسی کسب‌وکارها به بورسیه‌ها، از grow.google/certificatesforbusiness دیدن کنید.


تصویر ویژه: آنل آلیجاگیچ/شاتراستوک