گوگل سری یوتیوب “SEO Made Easy” را راه اندازی کرد

گوگل اولین ویدیو از سری جدید یوتیوب را با نام “SEO Made Easy” منتشر کرده است تا به مردم آموزش دهد چگونه عملکرد وب سایت خود را در نتایج جستجو بهبود بخشند.

در قسمت افتتاحیه، مارتین اسپلیت از تیم روابط جستجوی گوگل توضیح می‌دهد که چگونه سایت‌ها می‌توانند نحوه نمایش نام برند خود را در صفحات نتایج موتور جستجوی گوگل (SERP) سفارشی کنند.

Splitt در مقدمه قبلی به مروری بر محتوا می پردازد و بیان می کند که برای مبتدیان و صاحبان وب سایت باتجربه ارائه می شود.

اسپلیت می گوید:

ما نکاتی را برای مبتدیان و صاحبان وب سایت با تجربه داریم. ما نکاتی مانند استفاده از کنسول جستجوی گوگل برای یافتن میوه های کم آویزان یا استفاده از بارگذاری تنبل برای تجربه بهتر صفحه را پوشش خواهیم داد.

با توجه به اینکه سئو یک هدف دائما در حال حرکت است، این مجموعه با ارائه درس های ویدیویی ساده و کاربردی به وب سایت ها در موفقیت در گوگل کمک می کند.

قسمت اول “SEO Made Easy” به اهمیت داده های ساختاریافته برای بهینه سازی وب سایت می پردازد.

قسمت اول: تغییر نام سایت ها

Splitt این مجموعه را با توضیح یک اصول SEO، با استفاده از داده های ساختاریافته برای سفارشی کردن نام سایت ها آغاز می کند.

اگر جستجوی Google برای تعیین نام ترجیحی وب سایت شما به طور خودکار مشکل دارد، می توان از داده های ساختار یافته برای تأثیرگذاری بر نحوه نمایش آن استفاده کرد.

Splitt نکات عملی را برای کسانی که ممکن است نتوانند داده های ساخت یافته را در وب سایت خود ادغام کنند، ارائه می دهد. ابتدا، او پیشنهاد می کند که مطمئن شوید نام سایت به طور مداوم در عنوان همه صفحات ظاهر می شود.

مطالب پیشنهادی  Google 5 Insights را به اشتراک می گذارد تا در Google News ظاهر شود

او خاطرنشان می‌کند که برخی از سیستم‌های مدیریت محتوا به کاربران امکان می‌دهند یک نام برای کل سایت تعیین کنند، در حالی که برخی دیگر ممکن است نیاز به افزودن دستی نام سایت به عنوان صفحه داشته باشند. با این حال، او هشدار می دهد که این رویکرد فقط برای زیر دامنه ها یا دامنه های سطح بالا کار می کند و نه در سطح هر دایرکتوری.

پس از انجام این تغییرات، باید به Google زمان بدهید تا به‌روزرسانی‌ها را پردازش کند. می توانید با استفاده از کنسول جستجو سرعت فرآیند را افزایش دهید و درخواست کنید صفحه اصلی دوباره فهرست شود.

قسمت های بیشتر در راه

مجموعه “SEO Made Easy” آخرین سرمایه گذاری گوگل در محتوای آموزشی YouTube برای وب مسترها و بازاریابان دیجیتال است.

به عنوان اولین قسمت از بسیاری از موارد، این قسمت زمینه را برای کاوش عمیق در استراتژی های سئو فراهم می کند که می تواند به درخشش وب سایت شما در جستجوی گوگل کمک کند.


تصویر ویژه: fizkes/Shutterstock

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور