گوگل بی سر و صدا به نتایج غنی دوران کووید پایان می دهد

Google داده‌های ساختاریافته دوران کووید مرتبط با نتایج غنی «فعالیت‌های خانگی» را حذف کرد که به رویدادهای آنلاین اجازه می‌داد از اوت ۲۰۲۰ در جستجو ظاهر شوند و ذکری از حذف در فهرست تغییرات اسناد جستجو منتشر شد.

فعالیت های خانه نتایج غنی

داده‌های ساختاریافته برای نتایج غنی «فعالیت‌های خانگی» به ارائه‌دهندگان پخش‌های زنده آنلاین، رویدادهای از پیش ضبط‌شده و رویدادهای آنلاین امکان یافتن در «جستجوی Google» را می‌دهد.

اسناد اصلی به طور کامل از صفحات وب Google Search Central حذف شده است و اکنون به یک نماد ثبت تغییرات هدایت می شود که توضیح می دهد که نتایج غنی از Home Activity دیگر برای نمایش در دسترس نیست.

هدف اصلی این بود که به مردم اجازه دهیم در قرنطینه کارهایی را از خانه انجام دهند، به ویژه کلاس‌ها و رویدادهای آنلاین. نتایج غنی گوگل جزئیات نحوه تماشا، شرح فعالیت ها و اطلاعات ثبت نام را نشان می دهد.

ارائه دهندگان رویدادهای آنلاین ملزم به استفاده از داده های ساختار یافته رویداد یا ویدیو بودند. ناشران و کسب‌وکارهایی که این نوع داده‌های ساختاریافته را دارند باید بدانند که این نوع نتایج غنی دیگر ظاهر نمی‌شود، اما اگر بار سنگینی است، نیازی به حذف داده‌های ساختاریافته نیست، انتشار داده‌های ساختاریافته آسیبی به آن وارد نخواهد کرد. t برای نتایج غنی استفاده می شود.

تغییرات ثبت اسناد رسمی گوگل توضیح می دهد:

«حذف اسناد فعالیت خانه
چه: اسناد مربوط به داده های ساختاری فعالیت خانه حذف شده است.

چرا: ویژگی فعالیت در خانه دیگر در نتایج جستجوی Google ظاهر نمی شود.

درباره نتایج غنی از فعالیت‌های خانه Google بیشتر بخوانید:

گوگل نتایج غنی فعالیت های خانگی را اعلام می کند

آرشیو Wayback Machine از اعلامیه اصلی گوگل در سال 2020 را بخوانید:

فعالیت های خانگی

تصویر برجسته توسط Shutterstock/Olga Strel

Source link