گوگل به روز رسانی هرزنامه ژوئن 2024 را منتشر کرد

گوگل امروز یک به‌روزرسانی جدید هرزنامه جستجو را منتشر کرده است، به‌روزرسانی هرزنامه ژوئن 2024. گوگل نوشت: تکمیل این به‌روزرسانی هرزنامه ممکن است تا یک هفته طول بکشد.

گوگل این به روز رسانی را منتشر کرد و نوشت:

یک هفته برای عرضه. به روز رسانی هرزنامه ژوئن 2024 منتشر شد. تکمیل عرضه ممکن است تا 1 هفته طول بکشد.

به روز رسانی هرزنامه. Google به اسناد استاندارد به‌روزرسانی‌های هرزنامه خود پیوند داده است که به شرح زیر است:

در حالی که سیستم‌های خودکار Google برای شناسایی هرزنامه‌های جستجو دائماً کار می‌کنند، ما گاهی اوقات پیشرفت‌های قابل‌توجهی در نحوه عملکرد آنها ایجاد می‌کنیم. وقتی این کار را انجام می دهیم، به آن به عنوان یک اشاره می کنیم به روز رسانی هرزنامه و هنگامی که در لیست به‌روزرسانی‌های رتبه‌بندی جستجوی Google ما اتفاق افتاد، به اشتراک بگذارید.

به عنوان مثال، SpamBrain سیستم پیشگیری از هرزنامه مبتنی بر هوش مصنوعی ما است. هر از چند گاهی، ما آن سیستم را بهبود می‌بخشیم تا در تشخیص هرزنامه‌ها بهتر شود و به اطمینان از دریافت انواع جدید هرزنامه کمک کنیم.

سایت‌هایی که بعد از به‌روزرسانی هرزنامه تغییر می‌کنند، باید خط‌مشی‌های هرزنامه ما را بررسی کنند تا مطمئن شوند با آن‌ها مطابقت دارند. سایت هایی که خط مشی های ما را نقض می کنند ممکن است در نتایج رتبه پایین تری داشته باشند یا اصلاً در نتایج ظاهر نشوند. اگر سیستم‌های خودکار ما طی چند ماه یاد بگیرند که سایت با خط‌مشی‌های هرزنامه ما مطابقت دارد، ممکن است به بهبود سایت کمک کند.

در مورد به روز رسانی هرزنامه لینک (به روز رسانی که به طور خاص با هرزنامه پیوند سروکار دارد)، ایجاد تغییرات ممکن است باعث بهبودی نشود. این به این دلیل است که وقتی سیستم‌های ما اثراتی را که ممکن است لینک‌های هرزنامه ممکن است داشته باشند حذف می‌کنند، هرگونه مزیت رتبه‌بندی که لینک‌ها قبلاً برای سایت شما ایجاد کرده‌اند از بین می‌رود. هیچ مزیت بالقوه رتبه بندی ایجاد شده توسط آن پیوندها را نمی توان دوباره به دست آورد.

به‌روزرسانی‌های اسپم قبلی آخرین به روز رسانی هرزنامه در 5 مارس 2024 بود و به روز رسانی هرزنامه مارس 2024 نامگذاری شد و در 20 مارس تکمیل شد.

پوشش قبلی ما در مورد به‌روزرسانی‌های هرزنامه تأیید شده Google در اینجا آمده است:

Source link