گوگل بهترین و بدترین زمان برای سفرهای تعطیلات را نشان می دهد

با نزدیک شدن به فصل تعطیلات، گوگل داده‌هایی را منتشر کرده است تا به مردم کمک کند تا ترافیک و جمعیت را به‌طور مؤثرتری هدایت کنند.

گوگل با تجزیه و تحلیل روندهای تعطیلات سال گذشته، یک پست وبلاگی منتشر کرد که زمان های بهینه برای سفر، خرید و انجام امور را برجسته می کرد.

مدیسون گوویا از گوگل در این پست وبلاگ می نویسد: “چه زود به جاده بروید و چه در روز شکرگزاری، ما الگوهای ترافیکی را برای کمک به برنامه ریزی سفر شما بررسی کردیم.”

نکات سفر شکرگزاری

گوگل برای کسانی که قبل از روز شکرگزاری رانندگی می کنند، توصیه می کند دوشنبه یا سه شنبه حدود ساعت 8 بعد از ظهر به وقت محلی حرکت کنند. از ساعات اوج ترافیک در روزهای سه شنبه و چهارشنبه از ساعت 16 تا 17 خودداری کنید

در روز شکرگزاری، بهترین استراتژی این است که قبل از ظهر یا بعد از ساعت 4 بعدازظهر حرکت کنید تا اوج شلوغی بین ساعت 1 تا 4 بعد از ظهر را از دست بدهید.

«در روز شکرگزاری بیرون می روید؟ گوویا گفت: قبل از ظهر یا بعد از ساعت 4 بعد از ظهر به جاده بروید. پرهیز از جاده‌ها بین ساعت 1 تا 4 بعدازظهر کلید دستی برای رانندگی بدون استرس خواهد بود.

برای خرید جمعه سیاه، با پرهیز از اوج ترافیک بین ساعت 3 تا 4 بعدازظهر، شلوغ ترین جمعیت را شکست دهید. سبک ترین ترافیک معمولاً قبل از ظهر و بعد از 7 بعد از ظهر است.

خرید و امور تعطیلات

داده‌های گوگل بهترین و بدترین زمان‌ها را برای انجام کارهای ضروری و خرید در طول تعطیلات نشان می‌دهد.

مطالب پیشنهادی  نتایج جستجوی Google با "پوشش کامل" برای اخبار به روز شد

برای فرودگاه‌ها، سعی کنید جمعه‌ها حوالی ساعت 7 بعد از ظهر یا دوشنبه‌ها حدود ساعت 3 بعدازظهر وارد شوید تا از شلوغی صبح شنبه در ساعت 11 صبح جلوگیری کنید.

بازدید از نانوایی ها در روزهای دوشنبه در ساعت 9 صبح احتمالاً کوتاه ترین صف را خواهد داشت. خواربارفروشی ها دوشنبه ها ساعت 8 شب کمترین شلوغی را دارند

جمعه ها را حدود ساعت 2 بعدازظهر هدف قرار دهید تا بسته های پستی را زمانی که خطوط اداره پست کوتاه تر است، ارسال کنید. برای مراکز خرید و مراکز خرید، پنج شنبه شب ها حدود ساعت 8 شب ایده آل است، اما از بعدازظهرهای شنبه بین ساعت 1 تا 2 بعدازظهر اجتناب کنید.

Gouveia گفت: “مهم نیست که چگونه این فصل تعطیلات را جشن می گیرید، Google Maps اینجاست تا به شما کمک کند.”

با اجتناب از اوج تراکم در جاده ها و مشاغل، می توانید در زمان صرفه جویی کنید، استرس را کاهش دهید و فصل تعطیلات شادتری داشته باشید.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور